Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

URATOWAĆ KRÓLEWNĘ ZUZIĘ OD POTWORA – RAKA O IMIENIU ,,NEUROBLASTOMA”

URATOWAĆ KRÓLEWNĘ ZUZIĘ OD POTWORA – RAKA O IMIENIU ,,NEUROBLASTOMA”

 

 

ENGLISH VERSION —> LINK

DEUTSCHE VERSION —> LINK

Nie tak dawno temu, bo jeszcze w tamtym roku żyła sobie wesoła, radosna i pełna śmiechu królewna Zuzia. Uwielbiała się bawić, jeździć swoim małym samochodzikiem, biegać i skakać po łóżku. Co dzień wypełniała swój dom i serca swoich rodziców radością i uśmiechem. Jednak w każdej bajce musi pojawić się ktoś zły do pokonania. Pewnego dnia królewnę zaczął boleć brzuszek. Razem z rodzicami odwiedzała coraz to nowych medyków, ale żaden z nich nie wiedział jak zaradzić na problem. W końcu trafili do miejsca, gdzie za pomocą magicznego aparatu USG można było obejrzeć wnętrze brzuszka dziewczynki. I tak odkryto straszną prawdę – wewnątrz dziewczynki zamieszkał straszny potwór.

Co prędzej rodzice zabrali królewnę na dwór szpitalny, który od tej pory miał być jej nowym domem. Medycy nadali potworowi imię “neuroblastoma IV stopnia” i ostrzegli rodziców, że potwór ten może nie działać sam. Trzeba było się spieszyć – te gady potrafią się błyskawicznie rozmnożyć, już widać ich jaja w płuckach królewny. Medycy przygotowali dla Zuzi różnego rodzaju mikstury, aby pomóc jej w wyniszczającej walce z potworami. Czasem królewna była tak zmęczona, że całymi dniami nie miała sił jeść ani chodzić. Ale mimo to nadal dzielnie walczy o swoje życie.

Wszyscy w szpitalu bardzo dużo pracują, aby pomóc królewnie wygrać walkę.  Musi stoczyć bitwę za bitwą. W ostatniej jednak będzie potrzebowała pomocy.  Poszukujemy rycerzy i wojowniczek, którzy pomogliby naszej królewnie wygrać walkę o życie z bezlitosnymi napastnikami.

Wierzymy, że są bohaterowie, którzy walczą i wygrywają z potworami, mamy nadzieję, że i Ty zechcesz zostać jednym z nich. Każda pomoc, nawet najmniejsza może uratować życie. Pomóż nam, aby ta historia miała szczęśliwe zakończenie i nasza królewna wygrała brutalna walkę z potworami.

 

Aktualne zmagania królewny można śledzić tutaj:

https://www.facebook.com/Uratować-Królewnę-Zuzię-2349391558672613/

 

Pomóc Zuzi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2197 pomoc dla Zuzi Rzepy”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Zuzia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2197 Help for Zuzia Rzepa”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Zuzi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2197 pomoc dla Zuzi Rzepy”

 

Zuzi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook