Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

MALUTKA ZUZIA – CIERPIENIE I ZŁAMANE KOŚCI JESZCZE W BRZUSZKU MAMY…

MALUTKA ZUZIA – CIERPIENIE I ZŁAMANE KOŚCI JESZCZE W BRZUSZKU MAMY…

 

„W obliczu ogromnej tragedii, która nas dotknęła, pragnę was poinformować że zbiórka pieniędzy na leczenie naszej Zuzi zostaje zakończona. Zebrane środki przeznaczymy na godny nagrobek dla Zuzi a pozostałe pieniądze przekażemy na wsparcie innych potrzebujących dzieci. Dziękujemy za waszą hojność i wsparcie w tych trudnych chwilach. Z głębokim smutkiem, rodzice Zuzi”

 

Historia Zuzi:

Nasza malutka córeczka przechodzi przez koszmarną traumę. Ciężka choroba, jaką jest wrodzona łamliwość kości, pozbawiła Zuzię zdrowia i normalnego dzieciństwa. Nawet przed narodzinami, gdy powinna być w ciepłym bezpiecznym brzuchu mamy, musiała znosić liczne złamania, które zniekształciły jej kruche ciało. To cierpienie, którego żadne dziecko nie powinno doświadczać.

Po narodzeniu, wielu lekarzy nie dawało Zuzi szansy na przeżycie i przepisywali ją do hospicjum. Jej życie jest teraz nieustannym bólem, co 6 godzin musi przyjmować leki przeciwbólowe.

Obecnie Zuzia przebywa w Szpitalu  w Łodzi, gdzie dzielnie walczy o każdy oddech. Jednak aby dać jej szansę na normalne życie, niezbędne jest specjalistyczne leczenie i sesje rehabilitacyjne. Nasza Mała Wojowniczka jest tego warta! Ta walka wiąże się z ogromnymi kosztami, których sami nie jesteśmy w stanie pokryć.

Twoja pomoc może sprawić, że Zuzia będzie miała szansę na zdrowe i szczęśliwe dzieciństwo. Każdy dar, bez względu na jego wielkość, przyczyni się do ulżenia jej cierpieniu i pomoże nam sprostać finansowym wyzwaniom związanym z jej leczeniem.

Dziękujemy za wsparcie w tej trudnej chwili.

Pełni nadziei:

Ewelina i Patryk – rodzice Zuzi

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...