Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

MALEŃKA ZUZIA I WALKA Z GUZEM MÓZGU…

MALEŃKA ZUZIA I WALKA Z GUZEM MÓZGU…

 

 

Zuzia urodziła się w grudniu 2017 roku jaki zdrowa i silna dziewczynka. Odkąd skończyła pół roczku zaczęła notorycznie wymiotować po posiłkach, co bardzo mnie zaniepokoiło. Do obecnych objawów doszedł jeszcze zez w oczkach oraz prawostronny kręcz szyi. Po kilku wizytach u lekarzy zdecydowano zrobić Zuzi tomografię głowy, która uwidoczniła w główce dziecka zmianę izodensyjną. Zuzia została natychmiast przewieziona do Oddziału Neurochirurgii USD w Krakowie. Badanie rezonansem potwierdziło wystąpienie guza w główce mojego maleństwa. Po biopsji guza i badaniu histopatologicznym usłyszeliśmy diagnozę: nowotwór złośliwy mózgu i wodogłowie.

Niestety z powodu umiejscowienia guza i dużego ryzyka lekarze nie podjęli się operacji, zdecydowali jedynie o zastosowaniu chemioterapii. Jedynym rozwiązaniem, które jest w stanie pomóc Zuzi to pozbycie się guza i dalsze leczenie. Konsultujemy Zuzię u najlepszego profesora w klinice w Tubingen w Niemczech, który specjalizuje się w operowaniu najtrudniejszych przypadków i nieoperacyjnych guzów mózgu u dzieci. Niestety operacja ta będzie bardzo kosztowna i przewyższa możliwości finansowe rodziny.

W związku z tym wołam o pomoc do ludzi o dobrym sercu. Nie tracę nadziei i nie poddaje się – nie mogę i nie chcę!! Żyję nadzieją, że operacja guza i dalsze leczenie mogą pomóc Zuzance. Wierzę bardzo, że Państwa pomoc sprawi, iż będę mogła pomóc swojemu maleństwu. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie i pomoc finansową.

Mama Zuzi

 

Pomóc Zuzi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1905 pomoc dla Zuzi Nowak”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Zuzia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “1905 Help for Zuzia Nowak”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Zuzi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1905 pomoc dla Zuzi Nowak”

 

Zuzi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook