Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

RATUJMY ŻYCIE ZUZI! PRZYWRÓĆMY NADZIEJĘ W WALCE Z GLEJAKIEM PNIA MÓZGU!

RATUJMY ŻYCIE ZUZI! PRZYWRÓĆMY NADZIEJĘ W WALCE Z GLEJAKIEM PNIA MÓZGU!

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Zuzia odeszła… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo ją kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu

Historia Zuzi:

Dziś ze łzami w oczach i sercem pełnym współczucia, prosimy Cię o wsparcie w walce o życie i marzenia 5-letniej Zuzi. To niesamowita, wrażliwa dusza, mała księżniczka o olbrzymim sercu, która uwielbia akrobatykę, pomaga babci w ogrodzie, rysuje kolorowe marzenia na kartkach, uwielbia pochłaniać strony książek i snuje własne opowieści pełne barw i uśmiechu. Plany Zuzi wybiegają daleko w przyszłość – chce zostać pilotem, weterynarzem i otworzyć szpital dla bocianów. Nie pragniemy nic więcej niż dać jej możliwość zrealizowania tych cudownych rzeczy.

Jej beztroski świat obrócił się w koszmar w dniu 2 sierpnia 2023 roku, kiedy z przerażeniem dowiedzieliśmy się o glejaku pnia mózgu – potworze, który zagnieździł się w jej główce. To ostrzeżenie losu, które niweczy nasze codzienne troski i przypomina nam, jak kruche jest życie. Zuzia, nasza mała bohaterka, staje twarzą w twarz z bezlitosnym wrogiem, wiedząc, że na ten moment lekarze nie posiadają magicznego eliksiru. Ale mimo to, ona walczy, codziennie przynosząc nam wzór odwagi i wytrwałości.

Aktualnie Zuzia przebywa w Centrum Zdrowia Dziecka w WarszawieJej uśmiech, choć czasami wymaga sporo wysiłku, jest jak promyk słońca przebijający się przez chmury ciemności. Kiedy patrzymy na nią, widzimy nie tylko chorobę, ale przede wszystkim wyjątkową siłę i determinację, by przetrwać.

W obliczu bezsilności rodzina i przyjaciele szukają ratunku na całym świecie. Konsultacje z lekarzami specjalistami i próby dostania się na badania kliniczne stają się ich codziennością. Są zdeterminowani, bo ich mała wojowniczka jest tego warta. Lecz ta walka niesie za sobą potężne koszty finansowe, z którymi sama rodzina może nie być w stanie się uporać.

Zuzia ma również 2-letniego brata, którego oczy błyszczą nadzieją i miłością do siostry. W jej przedszkolu przyjaciele tęsknią za nią, a jej miejsce jest puste, jakby brakowało iskry w całym budynku.

Drogi Człowieku Dobrego Serca, prosimy Cię o wsparcie. Twoja hojność może być światełkiem nadziei w mroku, jakim jest choroba. Twoja darowizna może pomóc pokryć koszty leków, badań, konsultacji, terapii i dać rodzinie odrobinę ulgi. Każda złotówka przyczyni się do tego, że Zuzia nie będzie w tej walce sama.

Nasza wspólna siła jest w stanie zdziałać cuda. Dajmy Zuzi szansę na dalsze marzenia i radość dzieciństwa, które jej się należą. Razem możemy zrobić różnicę. Razem możemy przekształcić beznadziejność w nadzieję.

Dziękujemy Ci, że otwierasz swoje serce na potrzeby Zuzi. Niech to będzie nasz wspólny krok ku lepszemu jutru dla małej wojowniczki. Przed nią jeszcze cały świat do odkrycia.

Razem możemy zdziałać cuda! Wspierajmy Zuzię już dziś!

Z sercami pełnymi nadziei

Ilona i Piotr Małacha – rodzice Zuzi

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...