Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

CÓRECZKA ZOSIA I WALKA Z GUZEM MÓZGU

CÓRECZKA ZOSIA I WALKA Z GUZEM MÓZGU

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Zosia odeszła… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo ją kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu

Historia Zosi:

Zosia Cetnarowska ur. 15.11.2012r w Bydgoszczy. 10.02.2022 trafiła na SOR do szpitala dziecięcego w Bydgoszczy z porażeniem Bella. Następnego dnia została wypisana z powodu pozytywnego testu na Covid. Po izolacji trafiła do neurologa, który zlecił rezonans. 4.03. 2022 podczas rezonansu stwierdzono guz pnia mózgu. Została wypisana do domu z powodu choroby lekarza, który miał wykonać biopsję.

13.03.2022 trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka na neurochirurgię. 16.03. 2022r miała zrobioną biopsję. Stwierdzono złośliwy, rozlany glejak pnia mózgu-DIPG.

Obecnie córka dochodzi do siebie po biopsji. Stwierdzono zez zbieżny i ubytek słuchu po stronie prawej. Od wtorku 29.03.2022 Zosia rozpoczyna radioterapię w Warszawie na ul. Wawelskiej. Terapia ta będzie trwała 6 tygodni.

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...