Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

ABY URATOWAĆ ŻYCIE TATY W WALCE Z NOWOTWOREM

ABY URATOWAĆ ŻYCIE TATY W WALCE Z NOWOTWOREM

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Witold odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Witolda:

Kochani, nie lubię prosić o pomoc, ale w obliczu najbardziej zabójczego nowotworu złośliwego- nieoperacyjnego raka trzustki z przerzutami mojego Kochanego Taty sama sobie nie poradzę. Lekarze wypisali Tatę ze szpitala z silnymi lekami przeciwbólowymi, mówiąc, ze w tym wypadku nie są w stanie już nic zrobić. Czuje się bezsilna i bezradna. Dlatego proszę Was o pomoc!

Każdy dzień jest na wagę złota. Mimo mojej wielkiej pracowitości, mam świadomość, że czasu jest tak mało, że własnymi rękami nie jestem w stanie na to zarobić a chcę walczyć do końca o życie mojego Taty❤️

Gruczolakoraki i inne nowotwory trzustki charakteryzują się trudnym przebiegiem i niestety – wysoką umieralnością. Właśnie zdiagnozowano u Taty nieoperacyjny nowotwór trzustki z przerzutami do wątroby. Przerzuty oznaczają IV stadium, według europejskich i polskich wytycznych to stadium nieoperacyjne.  Możliwa jest tylko chemia paliatywna w zasadzie według szpitala.

Nasz tata, to przede wszystkim bardzo dobry człowiek z wielkim sercem i piękna duszą. Swoją życzliwością i usposobieniem przyciąga innych ludzi. Ma wielu przyjaciół, bardzo kochająca rodzinę: córkę, syna i żonę, którzy nie wyobrażają sobie życia bez niego. Cieszy się życiem, ma wiele pasji, zainteresowania podróżnicze, historyczne, kulinarne . Kocha życie. Ciągle myśli o innych, nie o sobie. Nawet w obliczu tak ciężkiej choroby.

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...