Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

POMOC DLA WIESŁAWY

POMOC DLA WIESŁAWY

 

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie mnie niepełnosprawnej (stopień znaczny niepełnosprawności) wdowy prawie 77 – letniej w podjętej próbie zebrania środków na kosztowną rehabilitację neurologiczną i sprzęt medyczny. Jestem osobą po przebytych dwóch udarach niedokrwiennych mózgu z niedowładem prawostronnym.

W celu przywrócenia sprawności kończyn potrzebuję ciągłej rehabilitacji zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych (na oddziale rehabilitacji neurologicznej). W celu mojego usprawnienia wymagana jest stała rehabilitacja neurologiczna. Czas oczekiwania na rehabilitację neurologiczną w warunkach stacjonarnych w ramach NFZ w mojej miejscowości zamieszkania to 1893 dni do 788 dni.

Moim wielkim marzeniem na moje 77 urodziny jest profesjonalna, specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna przeznaczona dla pacjentów po przebytych udarach mózgu w celu mojego usprawnienia w prywatnym ośrodku. Z uwagi, że wymagam asysty innej osoby nie mam możliwości skorzystania z sanatorium w ramach NFZ, gdyż jestem niesamodzielna.

Możliwość specjalistycznej rehabilitacji neurologicznej w profesjonalnej placówce ukierunkowanej na pomoc osobom po przebytych udarach jest dla mnie dużą szansą na usprawnienie mnie. Niestety jest to bardzo kosztowne.

Liczy się dla mnie każda złotówka, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie finansowe, by móc zapewnić mi należytą specjalistyczną rehabilitację neurologiczną, a jeśli się nie uda zebrać potrzebnych funduszy na rehabilitację to dokonać zakupu sprzętu rehabilitacyjnego do rehabilitacji w warunkach domowych.

Mam świadomość, że obecnie wiele osób przeżywa trudne chwile, dlatego z całego serca doceniam każdą formę wsparcia – czy to finansową, czy poprzez udostępnienie informacji o zbiórce w Waszym Kochani kręgu znajomych.

Dopóki mam nadzieję, iskrę nadziei na to, że niemożliwe dzięki Waszym Kochani Wielkim Sercom stanie się możliwym chce spróbować. Wierze, że dobro dane innym przez moje ręce, gdy byłam silną i sprawną wróci teraz do mnie, gdy jestem w potrzebie.
Wszystkim Darczyńcom z całego mojego serca już teraz dziękuję i zapewniam o mojej nieustannej modlitwie za Wasze szczęście i zdrowie Wasze i Waszych Rodzin.

Z wyrazami wdzięczności za Waszą Kochani pomoc,

Wiesława Panek.

 

Pomóc Wiesławie można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 3223 pomoc dla Wiesławy Panek

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Wieslawa:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 3223 Help for Wieslawa Panek

 

Aby przekazać 1% podatku dla Wiesławy:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać: 3223 pomoc dla Wiesławy Panek

 

Wiesławie można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...