Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

WIARA I MIŁOŚĆ – WSZYSTKO DLA SYNKA…

WIARA I MIŁOŚĆ – WSZYSTKO DLA SYNKA…

Kamilek

 

 

Kamilek urodził się z obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia, ale nikt nie przypuszczał, że to dopiero początek walki o każdy kolejny dzień jego życia.
Już w drugiej dobie po urodzeniu wykryto u synka wadę serduszka – ubytek w przegrodzie między przedsionkowej i zwężenie zastawkowe tętnicy płucnej. Mając zaledwie 5 miesięcy przeszedł operację na otwartym sercu. Choć operacja przebiegła z komplikacjami, nasz najdroższy skarb nie poddał się i jego chore lecz silne serduszko wygrało życie. Jednak kolejne dni po operacji upływały w ogromnym strachu przez nawracające infekcje, które powodowały spustoszenie w jego maleńkim organizmie. Dwa tygodnie później zoperowano mu rozszczep wargi i podniebienia. Ta operacja również nie odbyła się bez komplikacji i synek walczył na oddziale OIOM.
Jakby tego cierpienia było mało, pojawiła się epilepsja, która wymaga stałego leczenia. Nasza wiara i wsparcie najbliższych osób dawały siłę do nieustającej walki z przeciwnościami losu, a każdy uśmiech na twarzy naszego synka, gdy tylko czuł się lepiej, wynagradzał nam wszelkie cierpienie.
Liczne wady rozwojowe skłoniły ku badaniom genetycznym, które ujawniły bardzo rzadką chorobę – ZESPÓŁ WOLFAHIRSCHHORNA.
Synek musi być stale pod opieką wielu specjalistów (kardiologa, neurologa, okulisty, audiologa, gastroenterologa, genetyka, ortopedy i chirurga).
Nasz kochany synek bardzo wiele wycierpiał i bardzo potrzebuje pomocy – nie mówi i nie porusza się samodzielnie, a ma obecnie już 12 lat. Jest przy tym bardzo pogodnym i wesołym dzieckiem. Bardzo lubi przebywać w towarzystwie innych osób i jest ciekawy świata. Dzięki leczeniu i rehabilitacji potrafi samodzielnie usiąść i stanąć na nóżkach, ale wymaga też dalszego leczenia aby pokonywać swoją niepełnosprawność i trudy dzieciństwa naznaczonego ciężką chorobą.

Pomóc Kamilkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem:

“298 pomoc w leczeniu Kamila Niemiec”

wpłaty zagraniczne:

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Aby przekazać 1% podatku dla Kamila:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “298 pomoc dla Kamila Niemiec”

Kamilkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:


pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook