Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

JEDYNY LEK DLA RATOWANIA ŻYCIA NASZEJ CÓRECZKI…

JEDYNY LEK DLA RATOWANIA ŻYCIA NASZEJ CÓRECZKI…

 

 

Nasza kochana córeczka Violetta Lacniak urodziła się 13 marca 2015, była zawsze uśmiechnięta, wesoła. W listopadzie nasz świat się zawalił. Żona poszła z córeczką rano do lekarza, ponieważ mała czasami zwymiotowała. Lekarz skierował nas na prześwietlenie żołądka i główki. Następnego dnia kazał nam przyjechać do szpitala. Powiedział, że nasza córeczka ma guza w główce. Natychmiast skierował nas do szpitala dziecinnego w St. Louis w stanie Missouri, tam przeprowadzono dokładny rezonans magnetyczny, który wykazał, że nasza kochana córeczka ma guza w mózgu o wielkości 8-6 cm.

Lekarze zdecydowali o natychmiastowej operacji, która trwała 12 godzin. Nasza wojowniczka obudziła się. Nie było żadnych komplikacji. Wróciliśmy do domu czekając na wyniki badań tego guza. Po 10 dniach otrzymaliśmy najstraszliwsza wiadomość od lekarza: ETMR  4 stopnia – najgorszy guz jaki może być dla wieku dziecięcego. Zaczęliśmy walkę z nim od chemioterapii, która wyniszczyła organizm naszej księżniczki, ciągłe transfuzje krwi, bakterie w organizmie. Musieliśmy zakończyć chemię na trzech cyklach, ponieważ następnych mogłaby nie przeżyć.  Po tej chemioterapii lekarze przeprowadzili następny rezonans, który wykazał, że guz nie znika, ani się nie powiększa. Lekarze zaoferowali nam nowatorskie leczenie immunoterapią, na które się zgodziliśmy. Mieliśmy nadzieję, że zacznie działać. Przyjęła 3 cykle, które nie pomogły. Guz odrośl, był większy niż przed operacją – miał 9-8 cm.

Lekarze zaoferowali nam pomoc w hospicjum, żebyśmy czekali na najgorsze. Powiedzieli, że nie ma pomocy dla niej.  Jednak nagle nasze nadzieje na pomoc w wyleczeniu naszej księżniczki odżyły. Szpital w Grand Rapids w stanie Michigan zaoferował nam pomoc: operacja, protonoterapia i DMFO – oparte na lekarstwie, które ratuje życie osobom, które zostały ukąszone przez afrykańskie muchy CC. To leczenie jest bardzo kosztowne i nie stać nas na nie. Ubezpieczenie nie pokrywa wizyt w tym szpitalu, ponieważ nie mieszkamy w tym stanie. To jest jedyny szpital na świecie, który posiada lekarstwo mogące pomoc naszej córeczce. Ciągle teraz przejeżdżamy z jednego miejsca na drugie. Nie mamy stałego miejsca zamieszkania, ponieważ nie wiemy gdzie będziemy jutro. Każda pomoc jest dla nas na wagę złota

Violetka z rodzicami

 

Pomóc Violetce można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1667 pomoc dla Violetty Lacniak”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Violetta:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1667 Help for Violetta Lacniak”


Aby przekazać 1% podatku dla Violetty:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1667 pomoc dla Violetty Lacniak”

 

Violetce można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

 

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook