Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

WIOSNA BEZ CHEMII! TAKIE MAM MAŁE MARZENIE. WIĘKSZE MARZENIE TO DWIE WIOSNY BEZ CHEMII

WIOSNA BEZ CHEMII! TAKIE MAM MAŁE MARZENIE. WIĘKSZE MARZENIE TO DWIE WIOSNY BEZ CHEMII

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Sylwia odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu. Dzięki Wam była dłużej razem z ukochaną rodziną.

Hustoria Sylwii:

Nazywam się Sylwia Kurzela, jestem prezenterką radiową. Podobno mam dużo dobrej energii, którą potrafię przekazać ludziom przez fale eteru. Chciałabym to robić nadal. Niestety, dwa lata temu, w styczniu 2019 roku dowiedziałam się, że mam raka jajnika.

To bardzo podstępny raczek, długo pozostaje bezobjawowy i trudny do wykrycia. Mój ujawnił się już w bardzo zaawansowanym stadium, jako rak jajnika 4 stopnia z nieoperowalnymi przerzutami (m.in. do opłucnej).

Przeszłam chemioterapię, która zakończyła się w lipcu 2019 i dała bardzo dobre rezultaty. Oczywiście wszystko nie zeszło, ale bardzo dużo i miałam nadzieję na kilka lat spokojnego życia. Niestety w styczniu 2020 roku sytuacja się powtórzyła, rak zaatakował i trzeba było powtórzyć chemioterapię. Znowu z bardzo dobrym skutkiem. Wtedy też zaproponowano mi terapię lekiem Bewacyzumab (nazwa fabryczna to Avastin), który miał powstrzymać postęp choroby. W moim przypadku lek jest nierefundowany, a jego cena przekracza mój budżet, to ok 4000 zł za jeden wlew, a wlewy są co 3 tygodnie. Tym bardziej, że wspomagam się suplementacją, która jest mocno kosztowna (ok 2000 zł miesięcznie). Jeżeli przekażesz mi wpłatę na konto lub 1% podatku, będę bardzo wdzięczna.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...