Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z GLEJAKIEM IV STOPNIA

PROSZĘ O POMOC W WALCE Z GLEJAKIEM IV STOPNIA

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Sebastian odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu. Dzięki Wam dłużej był razem z ukochaną rodziną.

Historia Sebastiana:

Moi Drodzy,

Jestem Sebastian i mam 41 lat. W czerwcu 2019 r. zdiagnozowano u mnie glejaka wielopostaciowego IV stopnia – guza najgorszego z możliwych, charakteryzującego się tendencją do wznowy.

19 czerwca 2019 r. zostałem zoperowany w szpitalu w Lublinie. Następnie przeszedłem radio i chemioterapię. Po zakończeniu radioterapii ale jeszcze w trakcie chemioterapii, w październiku 2019 r., rozpocząłem terapię immunologiczną w Immunologisches Onkologisches Zentrum Kӧln (Niemcy). Aktualnie jestem po pierwszej części terapii ukończonej w całości ale jeszcze w trakcie drugiej, zasadniczej części obejmującej dwie dawki szczepionki przygotowanej po zakończeniu pierwszej części leczenia.

Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie dokończyć terapii w IOZK ze względu na barierę finansową. Druga część terapii składa się z dwóch dawek szczepionki oraz konsultacji medycznej po podaniu obu dawek. Jedna dawka szczepionki została już mi podana, drugą niestety musiałem odroczyć w czasie. Aby dokończyć terapię brakuje 52 400 euro – jest to kwota, której nie uda mi się uzbierać bez Waszej pomocy.

Aktualnie jestem pod stałą opieką lekarza, wykonuję regularnie rezonanse kontrolne. Wznowy guza nie ma. Wróciłem do czynnego życia zawodowego. Jednak glejak o tak dużym zaawansowaniu jest guzem, który może wrócić w każdej chwili dlatego tak ważne jest dla mnie dokończenie immunoterapii w Kolonii.

Będę wdzięczny za każdą drobną pomoc, która pomoże mi w osiągnięciu kwoty umożliwiającej dokończenie terapii.

Dziękuję Wam z całego serca, że jesteście ze mną już ponad rok czasu.

Nie zamierzam się poddać chorobie J

Pozdrawiam Was – Sebastian

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...