Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

PRZEMYSŁAW SOBIESZCZUK – CZŁOWIEK MOTYL, MIMO TAK TRUDNEJ CHOROBY POMAGA, MOTYWUJE I INSPIRUJE

PRZEMYSŁAW SOBIESZCZUK – CZŁOWIEK MOTYL, MIMO TAK TRUDNEJ CHOROBY POMAGA, MOTYWUJE I INSPIRUJE

 

Przemysław Sobieszczukmówca motywacyjny, coach, społecznik, człowiek którego podziwiamy, bo mimo swej niezwykle ciężkiej choroby pomaga, inspirprz23uje i motywuje innych.

 

Przemysław Sobieszczuk – Dziecko Motyl. Od urodzenia zmaga się z rzadką genetyczną chorobą pęcherzowym oddzielaniem się naskórka. Skutkiem choroby jest brak skóry w takiej postaci jaką posiada każdy zdrowy człowiek. Na całej powierzchni ciała występują rany i pęcherze ukryte często pod opatrunkami, które zastępują skórę, goją rany i ochraniają przed urazami zewnętrznymi. Nie posiada też dłoni a dokładniej palców u rąk, są zrośnięte w pięść.

 

Inspirujące i motywacyjne przemówienia Przemka – Człowieka MOTYLA sprawią, że wydobędziesz z Siebie to co masz najcenniejsze Swoją WARTOŚĆ.

 

ZGŁOŚ SIEBIE/SZKOŁĘ/FIRMĘ NA SZKOLENIE

– PRZECZYTAJ: Oferta inspiracyjno-szkoleniowa

 

Wystąpienia motywacyjno-inspiracyjne to nie tylko niesamowita dawka emocji i pozytywnej energii dla każdego uczestnika, słuchacza. To przede wszystkim przekazanie praktycznej i ciekawej wiedzy merytorycznej, która wywodzi się z doświadczenia codziennych sytuacji z życia, opowiedzianych z duża dozą niesamowitej energii, z luźnego podejścia do zaistniałych sytuacji a przy tym pełnych humoru i inspiracji do rozwoju własnego.

ps90

 

Dlatego też swoje wystąpienia kieruję szczególnie do ludzi, którzy borykają  się z brakiem akceptacji, lęku przed odrzuceniem i poczuciem braku własnych wartości oraz pewności siebie. Osób, które poszukują i są głodne wiedzy potrzebnej do odnajdywania w swoim życiu szczęścia, miłości i  sensu życia, pokonywania swoich ograniczeń. Zaufało nam już wiele instytucji w Polsce ( takich jak Szkoły podstawowe, gimnazja, średnie, Uczelnie Wyższe – Uniwersytet Śląski, Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Mysłowicach, Stowarzyszenia, Fundacje, Kluby czy wiele innych). Teraz pora, aby także Twoja Instytucja, Organizacja, Firma przekonała się o efektach jakie przynoszą nasze „wystąpienia motywacyjno-inspiracyjne”.  

 

 

Filozofia:

Zrozumiałem, że bycie Człowiekiem niepełnosprawnym, chorym, nie jest powodem do tego aby rezygnować z udziału w życiu. Doświadczenia ze swojego życia obrócić na swoją korzyść, by stały się drogowskazem na każdy następny dzień oraz paliwem napędowym na kolejne kroki w życiu. Kiedy masz przy sobie Boga, stajesz się silniejszy Jego Mocą. Twoje ograniczenia jakie stają się możliwe do pokonania. Akceptujesz siebie takim jakim jesteś i wie Kim jest.

 

Nagrody i wyróżnienia:

 • Towarzystwo Edukacji Bankowej, wyróżnienie za zaangażowanie na rzecz chorych i niepełnosprawnych Dzieci
 • Człowiek bez barier 2009 rok;
 • Wyróżnienie Wolontariusz miesiąca grudnia 2009 rok;prz6
 • Nagroda Św Kamila – Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej i Polskiej Prowincji Zakonu Posługujących Chorym – 2012 rok;
 • Odznaczenie Kawalerem Orderu Uśmiechu przez Dzieci – Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Anna Dymna – 2012 rok;
 • Lodołamacz Specjalny – 2013 rok;– Towarzystwo Edukacji Bankowej, wyróżnienie za zaangażowanie na rzecz chorych i niepełnosprawnych Dzieci;
 • Człowiek bez barier 2009 rok;
 • Wyróżnienie Wolontariusz miesiąca grudnia 2009 rok;
 • Nagroda Św Kamila – Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej i Polskiej Prowincji Zakonu Posługujących Chorym – 2012 rok;
 • Odznaczenie Kawalerem Orderu Uśmiechu przez Dzieci – Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak oraz Anna Dymna – 2012 rok;
 • Lodołamacz Specjalny – 2013 rok;

 

Wystąpienia motywacyjno – inspiracyjne:

Zainspiruj się Człowiekiem Motylem o Kryształowej Skórze

 

prz2__

 

 

 

Zaakceptuj Siebie takim jakim Jesteś

Uświadomisz Sobie, że aby stać się szczęśliwym należy w pierwszej kolejności zaakceptować siebie takim jakim się jest – czyli swoje wady i zalety oraz ograniczenia. Często samoakceptacja Siebie takim jakim się jest staje się podstawą do lepszego życia i realizacji swoich celów i planów, które do tej pory wydawały Nam się niemożliwe do zrealizowania ze względu na osądy innych co do samego Siebie. Należy odnaleźć w sobie wartości, które uświadomią nam Naszą doskonałość jako Człowieka bez względu na to co do tej pory przeżyliśmy i przeżywamy oraz jakie posiadamy ograniczenia własne.

 

 

Wspieraj i napędzaj w działaniuprz3

Zespół w dzisiejszym funkcjonowaniu organizacji i przedsiębiorstwa jest podstawą do osiągania sukcesu dla organizacji, firmy. To wartość najważniejsza dla dobrze prosperującego przedsiębiorstwa.

Zdobądź wiedzę w tworzenie zespołu, który oparty jest o wartości, zaufanie, zaangażowanie, wspólną inspirację i motywację do działania dla budowania swojej siły w organizacji, przedsiębiorstwie.

 

 

 

Przemek 12Tolerancja i szacunek podstawa relacji międzyludzkich

W dzisiejszym świecie można spostrzec zatracanie się najważniejszych cech jakimi każdy Człowiek powinien dysponować. Chodzi mianowicie o tolerancję i szacunek do otaczającej nas zewsząd różnorodności. Często chcemy, aby ludzie traktowali Nas z szacunkiem,
a tak naprawdę sami nie potrafimy go okazać innym.

Warto już od najmłodszych lat zacząć oswajać Nasze dzieci z różnorodnością jaka ich otacza w koło. To pozwoli w niedalekiej przyszłości stać się bardziej odważnym i bez strachu nawiązywać pozytywne relacje międzyludzkie, bogate w takie wartości jak życzliwość, otwartość, zaufanie, przyjaźń oraz wyrażać w sposób szczery swoje opinie na temat postrzegania otoczenia.

Tematyk skierowana jest przede wszystkim do młodszego pokolenia oraz młodzieży, gdzie poprzez naoczne pokazanie różnorodności zachowań w radzeniu sobie w codziennych czynnościach, można przekazać wartość tolerancji i szacunku.

 

p11Mam swoje prawa

Janusz Korczak powiedział kiedyś „nie ma dzieci są ludzie”. „Dziecko to także człowiek tylko, że jeszcze mały…” Każdy dorosły dziś Człowiek też był kiedyś Dzieckiem.

W trakcie spotkań z Dziećmi po przez zabawę, uświadamiają sobie jakie mają prwa. Warsztaty prowadzone są w formie zabawy na podstawie tekstów edukacyjnych ( wierszy ) wspomagających proces poznawczy obowiązujących Praw Dziecka.

ps8

 

Asertywność w życiu osobistym oraz w pracy

Zdobądź umiejętność wyrażania swoich własne myśli, opinii oraz brać za nie odpowiedzialność nie kryć się z ukrywaniem swoich poglądów. Z odwagą mówić „tak” i „nie” bez poczucia winy.

To jedno z ważniejszych umiejętności jakie każdy Człowiek powinien posiadać. Przecież nie chcemy stać się narzędziem do wykorzystywania, kpin z Nas samych. Posiadanie wiedzy w jaki sposób stać się asertywnym sprawi, że nasza własna wartość i odwaga oraz pewność Siebie wzrośnie.

Nie poddawaj się, bądź wytrwały

Często w Naszym życiu wątpimy w swoje umiejętności oraz w to, że to nie nam jest pisane mieć dobrą pracę, rodzinę, realizować swoje pragnienia, cele i marzenia. Musimy zdać sobie sprawę, że każdy z Nas jest stworzony do bycia szczęśliwym. Aby zrozumieć, że tak właśnie jest, będziesz mieć możliwość na własne oczy zobaczyć czym jest wytrwałość i walka o swoje życie.

Poznasz prawdziwe historie, które uświadomią Ci, że wszystko jest zależne od Ciebie.

Ograniczenia są po to, byśmy mogli dosięgać tego co niemożliwe”.

 

Strona Przemka: http://psobieszczuk.pl/ 

Kontakthttp://psobieszczuk.pl/kontakt/

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook