Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

NOWOTWÓR W OCZKU MALUTKIEJ POLI…

NOWOTWÓR W OCZKU MALUTKIEJ POLI…

Polunia

 

 

Polusia odbyła leczenie u dr Abramsona, ostatnio na kontroli musiała być podana dodatkowa chemia do oczka, czekają ją kolejne kontrole i mamy nadzieję że już wszystko będzie dobrze.

Pola urodziła się 11.02.2014 roku. Był to nasz prezent urodzinowy na moje 34 urodziny i na 4 urodziny pierwszej córeczki Oli. Cała ciąża przebiegała bez zarzutów. Pod względem psychofizycznym Apolonia rozwija się prawidłowo. Zawsze była pierwsza – szybciej niż jej rówieśnicy zaczęła podnosić główkę, raczkować, chodzić. Jest bardzo mądra i ma bogaty zasób słownictwa czynnego i biernego. Pięknie powtarza i szybko się uczy. Praktycznie nigdy nie chorowała, oprócz ospy, którą przebyła mając roczek. Nikt nie przypuszczał, że zez, który od czasu do czasu się pojawiał to początek dramatu, który teraz przeżywamy…

Gdzieś w listopadzie mój brat zwrócił nam uwagę, że Pola ma oczy w rożnych kolorach. Lewe – niebieskie, prawe – zielone. To bardzo oryginalne, pomyśleliśmy z mężem, zastanawialiśmy się po kim może mieć ten zielony barwnik. Mama męża powiedziała, że gdy była młodsza miała zielone czy. Mijały dni aż nadeszły święta Bożego Narodzenia, potem Sylwester i właśnie w tym czasie w ciągu tygodnia nastąpiły zmiany w oczku. Najpierw dziwny błysk, potem powiększona tęczówka. Ustaliliśmy wizytę na 4 stycznia, ale po dwóch marudnych zdarzeniach podczas zasypiania zdecydowaliśmy wcześniej pójść na SOR i sprawdzić co tak naprawdę się dzieje. Na Żeromskiego w Krakowie Pani okulistka powiedziała ze to zaćma i żebyśmy szybko jechali to Katowic na konsultacje. Nie popatrzyłam, że na skierowaniu napisała RETIONOBLASTOMA – NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY OKA! Jedno popołudnie i długa noc zmieniły nasze życie. Rano byliśmy już w Prokocimiu, rozpoczynając walkę. Walkę z nierównym przeciwnikiem o wzrok, o oko i o życie Polusi. Walkę, którą WYGRAMY!!!!

 

opolkunia111

Pomóc Poli można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem:

“435 pomoc w leczeniu Poli Zabierzowskiej”

 

wpłaty zagraniczne:

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Title: ”Help for Pola Zabierzowska”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Poli:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “435 pomoc dla Poli Zabierzowskiej”

 

pola33

Poli można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:


 

pat0
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook