Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

MALUTKI PIOTRUŚ WALCZY Z NOWOTWOREM

MALUTKI PIOTRUŚ WALCZY Z NOWOTWOREM

 

 

Piotruś jest naszym pierwszym, długo oczekiwanym dzieckiem. Urodził się 6.12.2016r. Od początku nie było z nim łatwo. Liczne choroby, duży niepokój, ciężko przechodzone kolki to wszystko kumulowało się i myśleliśmy ze chrzest bojowy mamy za sobą i jesteśmy uodpornieni na dalsze wychowywanie naszego Synka. Przebyta w wieku niemowlęcym infekcja układu moczowego zobowiązywała nas rodziców m.in. do regularnych badań USG. Teraz dziękuję Bogu za tak trudny początek macierzyństwa. Za te infekcję, bo gdyby nie ona możliwe że nadal byśmy nie wiedzieli o tak ciężkiej chorobie Piotrusia.

Zaczęło się wszystko niewinnie. W kwietniu tego roku pojawił się Bartuś- braciszek Piotrusia. Zmianę zachowania tłumaczyliśmy zazdrością o Bartusia. Jednak do niepokoju dołączył brak apetytu na dietę lekkostrawną i powrót do diety mlecznej. Zrobiliśmy kontrolne badania z których wyszła delikatna anemia. Jednak pomimo leczenia objawy nie ustępowały. Poprosiłam o skierowanie na USG brzuszka. Wynik był nie jednoznaczny. Skonsultowałam wyniki na szpitalnym SOR i od dnia 29.06.2018r czas się dla mnie zatrzymał….

Zostaliśmy na oddziale onkologicznym nieświadomi do końca co nasz czeka. Początek hospitalizacji był tragiczny. Piotruś nie współpracował, panicznie się bał, płakał nawet przez sen. Jego kruche żyłki pękały przy każdej próbie założenia wenflonu. Spędzaliśmy godziny w gabinecie zabiegowym.

Najgorszym dniem był dzień diagnozy- nowotwór NEUROBLASTOMA stopień III. Nasz dzielny rycerz całkiem nieźle znosi chemioterapię. Jednak może się okazać że będzie potrzebna operacja w innym mieście. Póki co bardzo prosimy o wsparcie duchowe i trzymanie kciuków za naszego Skarba. Wierzymy ze wszystko będzie dobrze.

 

Pomóc Piotrusiowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1852 pomoc dla Piotrusia Chomiczewskiego”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Piotrus:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “1852 Help for Piotrus Chomiczewski”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Piotrusia:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1852 pomoc dla Piotrusia Chomiczewskiego”

 

Piotrusiowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Polub Nas