Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

PAULINKA – 14 LAT I WALKA Z RAKIEM O WŁASNE ŻYCIE

PAULINKA – 14 LAT I WALKA Z RAKIEM O WŁASNE ŻYCIE

 

 

Czy 13 lat jest odpowiednim wiekiem do Walki o Swoje Życie? U naszej córki Paulinki miesiąc przed 13 urodzinami zdiagnozowano Osarcoma- kostniakomięsaka kości ramiennej lewej z przerzutami już do obu płuc jest to nowotwór złośliwy. Dowiedzieliśmy że rokowania na wyzdrowienie wynoszą 50%, a przy przerzutach spadają do 30% i będzie to ciężka Walka.

Po 6 cyklach chemioterapii Paulina przeszła operacje usunięcia guza kości ramiennej i wstawienie endoprotezy modularnej. Paulinka dzielnie znosiła ból przy rehabilitacji po operacji, jest naprawdę dzielna.

Później były dalsze cykle chemioterapii i w kwietniu 2019 roku przeszła operację usunięcia zmian z lewego płuca w czerwcu z prawego. Ta operacja była bardzo trudna bo musieli córce otworzyć klatkę piersiową ale wszystko się udało . Niestety po badaniu tomografii okazało się że jest zmiana na lewym płucu i znowu operacja. Lekarze musieli podjąć decyzję o zmianie chemioterapii, bo tą którą dostawała przestała działać. Przyszło pierwsze załamanie bo jeśli nowa chemia nie zadziała nasza córka nie będzie miała szans na wyleczenie ale Paulinka nie poddała się i walczyła dalej.

Po kolejnej operacji w listopadzie okazało się, że na prawym płucu jest czysto, była radość i łzy, że teraz będzie już lepiej. Paulinka jest silna i dzielna nigdy się nie poddaje. Po skończonym leczeniu szpitalnym Paulinka zacznie leczenie lekami nierefundowanymi przez NFZ mamy uzbierane na trzy miesiące leczenia, ale nie wiemy czy nie będzie trzeba przedłużyć leczenia. Walka z chorobą córki to także duże wydatki na leki, opatrunki, rehabilitacje, a także dojazdy do szpitali w Bydgoszczy, Wrocławiu oraz  kontrole w Warszawie. Jeśli ktoś by chciał finansowo wesprzeć naszą córkę będziemy ogromnie wdzięczni .

Rodzice Paulinki

 

Pomóc Paulince można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2516 pomoc dla Paulinki Góry”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Paulinka:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2516 Help for Paulinka Gora”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Paulinki:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2516 pomoc dla Paulinki Góry”

 

Paulince można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Polub Nas