Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

DIAGNOZA KTÓRA ZMIENIA ŻYCIE W KOSZMAR – GUZ MÓZGU U UKOCHANEGO SYNA

DIAGNOZA KTÓRA ZMIENIA ŻYCIE W KOSZMAR – GUZ MÓZGU U UKOCHANEGO SYNA

 

 

Wolelibyśmy nigdy nie dowiadywać się, tak naprawdę, że zaledwie kilka słów diagnozy potrafi zmienić życie w koszmar. Chłód cyfr, którymi operują lekarze. Warkot silnika karetki pędzącej do Warszawy. Metaliczny brzęk narzędzi neurochirurga, rozkładanych na tacy. Syk gazu usypiającego. A na stole operacyjnym nasz syn. Oskar Antczak. Siedemnastolatek. Przed kilkoma tygodniami świętowaliśmy jeszcze jego urodziny. Otwarcie czaszki i trwająca chyba wieczność operacja mózgu. Medulloblastoma. Nowotwór złośliwy mózgu o najwyższym w skali stopniu złośliwości. Po tym, gdy po raz pierwszy po narkozie otworzył oczy, wszystko miało być już inaczej. Bezsłowie na ustach. Brak równowagi. Brak siły. Apatia. Całkowita zależność. To tak jakby guz zabrał nam część syna z syna.

Dziś z trudem zwracamy się o pomoc do wszystkich Dobrych Ludzi. Prosimy o wsparcie w naszej drodze do normalności. W leczeniu. W rehabilitacji – bardzo długiej i kosztownej. Zebrane, dzięki wspaniałym gestom Darczyńców, środki przeznaczyć chcielibyśmy na rehabilitację indywidualną, potem turnusy rehabilitacyjne i potrzebny sprzęt fizjoterapeutyczny. Ale przedtem, by pokryć koszty związane z leczeniem, które w najlepszym scenariuszu potrwa półtora roku, ale będzie zupełnie wycieńczające dla organizmu Oskara. Trudno znaleźć słowa, które opiszą ile znaczy dla nas nasz syn, ale zrobimy dla niego absolutnie wszystko. Na swojej drodze spotkaliśmy wiele osób, które okazały swoją pomocną dłoń i jesteśmy tym osobom ogromnie wdzięczni. Betandreas bookmaker company encourages its customers in every way. Especially it concerns new players, who are just starting to get acquainted with the bookmaker. bet andreas The official website has all the necessary information to minimize the risks of losing significant amounts of money on sports betting.

Pomocą jest dla nas przynależność do Fundacji Kawałek Nieba i 1% podatku, który można przeznaczać na numer KRS. Pomocą są telefony i ciepłe słowa, jakie od Was otrzymujemy – dzięki nim nie czujemy się sami.

 

Pomóc Oskarowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 3171 pomoc dla Oskara Antczaka

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Oskar:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 3171 Help for Oskar Antczak

 

Aby przekazać 1% podatku dla Oskara:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać: 3171 pomoc dla Oskara Antczaka

 

Oskarowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...