Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

NASZA UKOCHANA CÓRECZKA I WALKA Z NOWOTWOREM – MIĘSAKIEM EWINGA

NASZA UKOCHANA CÓRECZKA I WALKA Z NOWOTWOREM – MIĘSAKIEM EWINGA

 

 

Nasz córka Oliwia to wspaniała 8-latka. Zawsze uśmiechnięta, ciekawa świata, energiczna. Uwielbiająca taniec towarzyski, jazdę na łyżwach, wrotkach i rolkach. Odważna, koleżeńska, lubiącą nowe wyzwania. Ciężko jest nam pisać o tym w momencie gdy wiemy jak bardzo niedawna diagnoza zmieniła jej, jak i nasze dotychczasowe życie. W sierpniu 2018 roku zdiagnozowano u Oliwki złośliwy nowotwór kości mięsak Ewinga (Ewing Sarcoma). Nowotwór ten zdążył już także dać przerzuty do płuc. Diagnoza przewróciła nasze dotychczasowe życie do góry nogami. Rozpoczęła się codzienna walka o zdrowie i życie naszego kochanego serduszka.

Leczenie Oliwki rozpoczęło się w szpitalu dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu i jest kontynuowane w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Obecnie jesteśmy już po I etapie leczenia czyli 6 cyklach chemioterapii, która odebrała wiele sił naszemu dziecku ale Oliwka to Wojowniczka i dzielnie stawiła temu czoło.

Kolejny czyli II etap leczenia, który również jest już za nami, to była ryzykowna i bardzo skomplikowana ze względu na umiejscowienie guza operacja usunięcia kości miednicy i zastąpienia jej specjalnie przygotowaną endoprotezą. W chwili obecnej rozpoczęła się żmudna, bolesna oraz długotrwała rehabilitacja, która pomoże naszej kochanej córeczce stanąć z powrotem na własne nogi.

Niestety operacja nie zakończyła jeszcze choroby. Nasza Oliwka musi przejść jeszcze przez III etap leczenia tj. kolejnych osiem cykli chemioterapii połączonych z radioterapią. Całe to leczenie wymaga od nas dużo sił, zaangażowania i poświęcenia się w 100% naszemu kochanemu dziecku. To również sytuacja bardzo mocno obciążająca finansowo nasz domowy budżet. Mało którą rodzinę mającą tak poważnie chore dziecko stać na to aby bez wsparcia rodziny, przyjaciół oraz innych ludzi dobrej woli pokryć wszystkie koszty związane z tym leczeniem. Są to koszty przejazdów, mieszkania w innym mieście oddalonym o setki kilometrów od naszego domu, leków oraz koszty wspomnianej już wcześniej długotrwałej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Rehabilitacji, która pomoże Oliwce za jakiś czas stanąć na własne nogi i samodzielnie funkcjonować. Dlatego w tym miejscu pragniemy zwrócić się do Państwa o pomoc i wsparcie w tej długiej, ciężkiej i bolesnej walce o zdrowie i życie naszej ukochanej Oliwki. Każda nawet najdrobniejsza pomoc to dla nas wiara i nadzieja, a dla Oliwki bezcenny dar jakim jest powrót do samodzielności a najważniejsze do zdrowia.

Wierzymy i mamy nadzieję, że razem z Wami uda nam się pokonać i wygrać z tą okrutną i bezlitosną chorobą. I razem z Wami będziemy mogli cieszyć się szczęściem i upragnionym zdrowiem Oliwki.
Za każde wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Pomóc Oliwii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2161 pomoc dla Oliwii Rozwadowskiej”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Oliwia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2161 Help for Oliwia Rozwadowska”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Oliwii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2161 pomoc dla Oliwii Rozwadowskiej”

 

Oliwii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook