Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

NATALIA, 20 LAT, WALKA Z RAKIEM I MODLITWA O ZDROWIE

NATALIA, 20 LAT, WALKA Z RAKIEM I MODLITWA O ZDROWIE

 

 

Mam na imię Natalia i 20 lat. Stoję u progu życia, a przed oczami obrazy z niedalekiej przyszłości: dyplom Akademii Sztuk Pięknych; ślub z ukochanym mężczyzną, a w planach dwójka roześmianych dzieci. I nie przestaję takich myśli tworzyć, pomimo, iż nagle choroba zmieniła kierunek moich przedsięwzięć życiowych.  Wierzę, że tylko na chwilę….

Jeszcze trzy miesiące temu wydawało mi się, że świat stoi przede mną otworem.  Wszystko pomyślnie się układało. Dostałam się na wymarzoną uczelnię w Warszawie. W przyszłości chcę projektować piękne wnętrza podobnie jak moja siostra. Miałam jeszcze inne życiowe plany, których nie mogę w tej chwili realizować.

Jednakże w niefortunny sposób doszło do złamania patologicznego mojej prawej ręki, od której przecież w zupełności zależy możliwość studiowania wymarzonego kierunku artystycznego. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Rozpoczął się cały ciąg badań lekarskich, następnie diagnoza choroby o której nikt nie chce słyszeć, a w konsekwencji długotrwałe leczenie w Centrum Onkologii – Instytut w Warszawie.

Na przekór wszystkiemu czuję się dobrze w sercu, przyjmuję ten fakt z pokorą i spokojem. Nie jestem sama, o czym przekonuję się każdego dnia. Wiem, że takie wyzwanie jakie postawił mi Bóg trzeba nieść z godnością i umieć dostrzegać wokół dobro. Są nimi rodzina i najbliższe kochane Osoby.

Aby pokonać chorobę muszę przejść cały proces leczenia trwający wg przyjętego schematu 13 miesięcy: chemioterapię, radioterapię oraz operację usunięcia guza i przeszczepu kości.  Ponadto z pewnością będzie wymagana za jakiś czas rehabilitacja. Stąd też koszty przerosną możliwości finansowe mojej rodziny. Za każdą pomoc, w tym także wsparcie modlitewne serdecznie dziękuję. Darczyńcom będę również dziękować w modlitwie.

Natalia

 

Pomóc Natalii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2488 pomoc dla Natalii Obodyńskiej”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Natalia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2488 Help for Natalia Obodynska”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Natalii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2488 pomoc dla Natalii Obodyńskiej”

 

Natalii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Polub Nas