Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

UKOCHANA CÓRECZKA NATALIA I WALKA Z NOWOTWOREM

UKOCHANA CÓRECZKA NATALIA I WALKA Z NOWOTWOREM

 

Ta wesoła blondyneczka ze zdjęcia to nasza córka, niespełna 3 letnia Natalia. Natalia jak każda mała dziewczynka, bardzo lubiła jeździć na rowerku, skakać na trampolinie, bawić się ze swoim braciszkiem i siostrą, wyprowadzać na spacer swoje sznaucerki, chodzić do żłobka i poznawać cały fascynujący ją świat. Od tego zdjęcia minęło pół roku, Natalia nie wygląda już tak samo, nie ma już takich ślicznych blond włosów, prawe oczko ma duży wytrzeszcz.

Życie naszej córki w styczniu tego roku uległo dramatycznej zmianie. Zdiagnozowano  u niej glejaka prawego nerwu wzrokowego. Córka straciła wzrok w prawym oczku. Ostatnie miesiące upłynęły jej na ciągłych wizytach w szpitalu, strachu, bólu, nieprzespanych nocach, tęsknocie za rodziną. Później była sterydoterapia, chemioterapia, rozmaite powikłania itp., jednak my wciąż wierzyliśmy w pozytywne zakończenie tego ciężkiego dla tak małej dziewczynki leczenia. Po zakończeniu intensywnej chemioterapii przeżyliśmy jednak wstrząs, okazało się że to wyczerpujące leczenie, nie działa. Rezonans głowy wykazał, że glejak powiększył się, a co gorsze pojawił się kolejny na skrzyżowaniu wzrokowym. Teraz zagrożone jest widzenie również w lewym oczku, nasza mała córeczka może zostać niewidoma. Natalia ma niespełna 3 latka, jest na świecie tyle wspaniałych rzeczy które chcielibyśmy jej pokazać, jest tyle do zwiedzenia, zobaczenia, a jej grozi wieczna ciemność.

Pojawia się jednak szansa uratować wzrok naszej kochanej blondyneczki, nadzieję dał nam prof. dr med. Martin Schumann, który określił typ guza Natalii, jest to gwiaździak pilocytarny, niezwykle szybko w przypadku naszego dziecka postępujący nowotwór.  Profesor podejmie się operacji naszej córki w klinice Tubingen. Działać trzeba jednak szybko, gdyż nowotwór postępuje naciekając lewy nerw wzrokowy, może w krótkim czasie spowodować całkowitą i nieodwracalną ślepotę u Natalii.

Koszt takiej operacji to ok. 300 tysięcy złotych, na tyle wycenione jest to by nasza córa mogła nadal widzieć.

Mimo, że oboje z żoną pracujemy, wychowujemy trójkę dzieci i nie jest to dla nas kwota, którą jesteśmy w stanie szybko zdobyć bez Państwa pomocy, czas odgrywa tu dużą rolę, dlatego bardzo liczymy na Wasze dobre serducha i wsparcie choćby najmniejszą kwotą. Proszę, sprawcie by Natalka znowu uśmiechała się jak na tym zdjęciu, dajcie jej szanse na normalne życie by mogła widzieć, rozwijać się pójść do przedszkola i nadal podziwiać piękny świat swoimi niebieskimi oczami.

 

Pomóc Natalii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 4034 pomoc dla Natalii Kryger

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Natalia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 4034 Help for Natalia Kryger

 

Aby przekazać 1,5% podatku dla Natalii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%’ wpisać: 4034 pomoc dla Natalii Kryger

 

Natalii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...