Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

NATALKA WALCZY Z GLEJAKIEM I NEUROFIBROMATOZĄ

NATALKA WALCZY Z GLEJAKIEM I NEUROFIBROMATOZĄ

 

 

Natalka to bardzo chora 3-letnia dziewczynka. Od urodzenia choruje na NF1 – straszna nieuleczalna choroba, ciągnąca całe życie pod znakiem zapytania. Dwa lata temu przeszła operację wycięcia nerwiakowłókniaka szyi i gardełka. Myśleliśmy, że to będzie jedyny atak choroby. Niestety… Rok później przy kontrolnym rezonansie kolejna diagnoza – GLEJAK!, w dodatku nie jest operacyjny, bo leży na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych, a usunięty włókniak nie daje za wygrana i odrasta. Świat się dla nas zatrzymał…

Ból jaki odczuwa matka przy takiej diagnozie nie zna słów, żeby go wyrazić. Ogromny smutek zalewający serce i mnóstwo pytań dlaczego?? co dalej?? Dużo by pisać, bo historia Natalki długa, a walka dopiero się zaczyna. Mimo jej tak malutkiej osoby i wieku przeszła już i musi udźwignąć tak wiele… Od czerwca 2019 jest w trakcie chemioterapii i próbujemy zwalczyć potwora. To ciężka droga usłana łzami, strachem i cierpieniem. Musimy być silni, musimy dać radę. Córeczka jest ukochanym, zdolnym i mądrym dzieckiem, radosnym na przekór losowi. Nieświadoma jeszcze na szczęście swojej przyszłości.

Potrzebujemy pomocy! Córeczka jest pod opieka 8 różnych specjalistów. Oprócz chemioterapii ma notoryczne badania, wizyty lekarskie i kontrole (okulista , neurolog , chirurg , kardiolog , genetyk , laryngolog , endokrynolog i onkolog). Grozi jej tracheotomia do końca życia. Chcemy oddać ją w ręce specjalisty, który usunie guzy i da szansę na normalne życie. Taka operacja może odbyć się tylko zagranicą.

Pogodziliśmy się z tym, że walka o życie Natalki będzie trudna, długa i kosztowna. Mimo wszystko nie poddamy się. Mocno wierzymy, że dzięki Państwa pomocy się uda. Natalka marzy , żeby pójść do szkoły, postaramy się ze wszystkich sił, aby mogła dumna stanąć w szeregu, jak mały żołnierz, który pokonał wiele i nie boi się niczego. Prosimy z całego serca każdego kto to czyta i może nas wesprzeć w jakikolwiek sposób o pomoc i modlitwę za naszą ukochaną córeczkę.

 

Pomóc Natalii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2494 pomoc dla Natalii Czenczek”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Natalia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2494 Help for Natalii Czenczek”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Natalii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2494 pomoc dla Natalii Czenczek”

 

Natalii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Polub Nas