Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

MALUTKA NADUSIA WALCZY Z NOWOTWOREM

MALUTKA NADUSIA WALCZY Z NOWOTWOREM

 

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Nadia odeszła… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo ją kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu

Historia Nadii:

Cześć, jestem Nadia. We wrześniu skończyłam roczek, ale zanim nadszedł ten dzień w moim brzuszku lekarze znaleźli bardzo dużego guza. Guz usytuowany na wątrobie uciskał na pozostałe moje wnętrzności – miałam wówczas 9 miesięcy. Od tej pory szpital stał się moim drugim domem, to tam uczyłam się pierwszych słów i stawiałam pierwsze kroki. W międzyczasie przeszłam 6 cykli ciężkiej chemii, która przygotowywała mnie do operacji. Operacja odbyła się w październiku. Trwała bardzo długo. Była bardzo ciężka i ryzykowna, ale lekarzom udało się usunąć guza w całości. Wraz z guzem usunięto mi połowę wątroby.

Kolejnym etapem mojego leczenia miał być przeszczep szpiku. Nie mam jednak szczęścia, ponieważ za każdym razem coś stoi na przeszkodzie. Złe wyniki badań, bakteria, wirus i jak się okazało końcem stycznia – kolejne guzy.

Moi rodzice ciągle szukają skutecznego sposobu na to, abym wyzdrowiała i mogła wrócić do domu. Scenariusze są różne. Sytuacja potrafi się zmienić z dnia na dzień. Nie wykluczamy kontynuacji leczenia za granicą, co pociąga za sobą dość kosztowne konsekwencje.

Jeżeli chciałbyś mi pomóc, to proszę o przekazanie wpłat i 1,5 % podatku. Środki, które uda mi się zebrać otworzą mi nowe możliwości na dalsze leczenie.
Jedyne o czym marzę, to powrót do zdrowia i do domu, w którym wraz z rodzicami i rodzeństwem będę cieszyć się każdym wspólnie spędzonym dniem.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...