Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

POMOC DLA MIROSŁAWA

POMOC DLA MIROSŁAWA

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Mirosław odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu. Dzięki Wam dłużej był razem z ukochaną rodziną.

Historia Mirosława:

Prosimy o pomoc w zgromadzeniu środków na rehabilitację dla mojego męża Mirosława Świekatowskiego. Mąż ma 65 lat i jest po dwóch udarach.

Drugi udar z 5 lutego 2019 roku był to udar niedokrwienny lewej półkuli mózgu z niedowładem połowiczym prawostronnym i afazją mieszaną. Z dnia na dzień z pracującego mężczyzny stał się osobą niepełnosprawną potrzebującą pomocy przez 24 godziny na dobę.

Po powrocie po 2 miesiącach ze szpitala rozpoczęliśmy walkę o powrót męża do zdrowia. Rehabilitacja odbywa się dwa razy dziennie, nauka chodzenia, wizyty u logopedy dwa razy w tygodniu.Do tego wyjazdy do lekarzy specjalistów do Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy. Mąż jest pod kontrolą kardiologa, urologa, neurologa, logopedy, chirurga naczyniowego i poradni osteoporozy. Czeka na operację tętniaka aorty brzusznej.

Na obecną chwilę nie można przeprowadzić udrożnienia lewej tętnicy szyjnej zewnętrznej w 100 niedrożnej. Czekamy na postęp medycyny w tym zakresie. W trakcie pobytu w szpitalu mąż przeszedł na emeryturę, gdyż do pracy nie wróci. Wydatki związane z zakupem lekarstw, dojazdów do specjalistów i na rehabilitację, na zakup sprzętu rehabilitacyjnego przekraczają nasze możliwości finansowe. Bardzo by pomogły turnusy rehabilitacyjne, lecz są bardzo kosztowne.

Mąż bardzo się stara wrócić do zdrowia dla nas,a w szczególności dla wspaniałej trójki wnucząt Piotrusia,Polusi i Zuzanki, które dziadka uwielbiają, no i dzieci Małgosi i Jasia. Jednak aby się to spełniło, prosimy ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe, ponieważ nie stać nas na wydatki, które
nas dotknęły.

Za każdą wpłaconą złotówkę serdecznie dziękujemy.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...