Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

MIKOŁAJ I WALKA Z GUZEM MÓZGU

MIKOŁAJ I WALKA Z GUZEM MÓZGU

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo walki Mikołaj odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Mikołaja:

Mikołaj jest prawie 17-letnim sportowcem aktywnie ćwiczącym Jujitsu, uczniem Technikum Leśnego w Jeleniej Górze. Jako sportowiec zawsze bardzo dużą wagę przywiązuje do zdrowego odżywiania, aktywności sportowej a dodatkowo inspirują go guru rozwoju osobistego m.in. Anthony Robbins, Brian Tracy etc. Ma obszerną biblioteczkę pozycji, które z radością przeczytał.

Pod koniec lutego 2023 zaczął mieć „mrowienie prawej części ciała” i narzekał na spore przemęczenie. Rodzice postanowili przeprowadzić rutynowe badania niezwłocznie i już 01 marca wyniki badań były bez zastrzeżeń. W tej sytuacji rodzice jednak poprosili również o przeprowadzenie rezonansu, aby mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Wynik rezonansu okazał się być szokującym – zdiagnozowano guza. W tym samym dniu Mikołaj został przewieziony do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdzie wykonano dalsze badania i po biopsji następują przygotowania do procesu leczenia. Guz jest nieoperowalny więc konieczne jest zastosowanie innych innowacyjnych metod leczenia.

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...