Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

MICHASIA KONTRA GUZ MÓZGU

MICHASIA KONTRA GUZ MÓZGU

 

 

To wszystko co się wydarzyło jest jak sen który nadal trwa….. My szczęśliwa rodzina, piękne dzieci, dom, pies co mogło by się nam przydarzyć…? Nikt z nas nawet nie przypuszczał że rok 2018 przeniesie nam ból, smutek, łzy i ciągły niepokój o życie i zdrowie naszego dziecka Michaliny.

Michalinka ma 7 lat, do tej pory wesoła dziewczynka, pełna werwy i pomysłów. Jej częścią świata były zwierzęta, za którymi przepada, a w szczególności konie… Uwielbiała jeździć konno, kochała z nimi przebywać, opiekować się nimi, są dla niej naprawdę ważne.

Wszystko zaczęło się niewinnie od złego samopoczucia i wymiotów. Po konsultacjach lekarskich byliśmy spokojni. Pierwszą diagnozą była grypa żołądkowa. Jednak to nie było to. Druga diagnoza bakteria w żołądku, bądź glista i badania. Więc pojechaliśmy na badania…. I wtedy nasz poukładany świat runął jak domek z kart…

Po badaniu dna oka okazało się, że potrzebna jest konsultacja neurologiczna i wykonanie RM głowy. Przychodzi wstępna diagnoza… guz mózgu 4,5 cm i wodogłowie…. Wtedy człowiek nie wie czy to żart? Czy to zły sen z którego trzeba się jak najszybciej wybudzić?? Niestety nie… Karetka, sygnały, płacz i nieświadomość sytuacji to jedyne co pamiętamy z tego dnia.

W Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie lekarz podjął decyzje o natychmiastowej operacji bo każda godzina zwłoki przybliżała nas do śmierci naszej córeczki.
Operacja trwała 5 godzin, dla nas rodziców to były wieki… jednak byliśmy pełni nadziei i wiary, że operacja przebiegnie pomyślnie i guz będzie usunięty w całości…. Niestety tak się nie stało… Mała cześć tego gada w niej została…. A my musimy się go pozbyć…

Następne dni upłynęły nam w niepokoju związanym
z oczekiwaniem na wyniki badania histopatologicznego wyciętego guza… Złość, załamanie, wiara, nadzieja, łzy i smutek… to czuje rodzic gdy przychodzą wyniki… a w nich medulloblastoma (WHO G IV).

Jesteśmy na początku walki o zdrowie i życie naszej córeczki Michalinki. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc dla niej. Walka z nowotworem jest ciężka i długa, a nasze dziecko musi żyć… My rodzice zrobimy wszystko co w naszej mocy… przeniesiemy góry żeby nasza kochana córeczka wyszła z tej walki zwycięsko.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy, jednocześnie prosząc o modlitwę, za każde dziecko leczące się onkologicznie.

 

Pomóc Michalince można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1310 pomoc dla Michaliny Gorącej”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Michalina:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1310 Help for Michalina Goraca”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Michalinki:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1310 pomoc dla Michaliny Gorącej”

 

Michalince można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook