Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

LECZENIE DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA SYNKA

LECZENIE DLA RATOWANIA ZDROWIA I ŻYCIA SYNKA

 

Stwardnienie guzowate, autoimmunologiczne zapalenie mózgu, padaczka, neutropenia, mocna alergia, refluks żołądkowy… Michałek ma 4 latka, od urodzenia miał pod górkę, odmawiał jedzenia, czasem nawet picia ze względu na mocną alergie i refluks żołądkowy. Walczyliśmy o każdy kęs a czasem nawet łyk wody. Następnie doszły zaburzenia zachowania takie jak agresja, zachowania obsesyjno-kompulsyjne, nadpobudliwość psychoruchowa, histerie, tiki, wahania nastroju, opozycyjność. Zdiagnozowano autoimmunologiczne zapalenie mózgu

Niedługo potem do powyższych objawów dołączyły napady padaczkowe. Diagnozowanie zajęło nam sporo czasu i było bardzo kosztowne. Wykonaliśmy bardzo dużo różnych badań, wszystkie badania robiliśmy prywatnie. W jednym z nich okazało się, że Michałek posiada mutacje genetyczną odpowiadającą za stwardnienie guzowate. Nasz świat się załamał. Nasz mały synek choruje na trzy poważne choroby, a my nie jesteśmy w stanie mu pomóc bez dużych sum pieniędzy. Do leczenia autoimmunologicznego zapalenia mózgu potrzebuje wlewów z immunoglobulin ludzkich, a to bardzo kosztowne leczenie.  Jeden wlew z immunoglobulin z obstawą antybiotykową i sterydową kosztuje dla Michałka 33 tysiące złotych a jeszcze pozostaje leczenie stwardnienia guzowatego.

Napady padaczkowe u naszego synka objawiają się zablokowaniem przełyku, i Michałek się dławi/dusi. Jesteśmy tym przerażeni, i musimy jak najszybciej walczyć o niego. O jego zdrowie i życie. Nie jesteśmy w stanie finansować jego leczenia sami. Michał ma młodszego brata, który ma 2 latka, i u niego także zaczynają pojawiać się objawy choroby, jest w trakcie diagnostyki. Już po pierwszych wynikach badań lekarze widzą potrzebę leczenia immunoglobulinami, by szybko zahamować rozwój autoimmunologicznego zapalenia mózgu, by nie doszło do uszkodzeń mózgu i rozwinięcia się padaczki. Jak Państwo widzicie, jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji. Bardzo kochamy naszych małych synków, nie możemy patrzeć jak cierpią, musimy im pomóc.  Bardzo prosimy o pomoc.

 

Pomóc Michałkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 3812 pomoc dla Michałka Sufryd

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Michal:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 3812 Help for Michal Sufryd

 

Aby przekazać 1,5% podatku dla Michałka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%’ wpisać: 3812 pomoc dla Michałka Sufryd

 

Michałkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...