Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

NASZ KOCHANY JEDYNY SYN WALCZY Z GUZEM MÓZGU

NASZ KOCHANY JEDYNY SYN WALCZY Z GUZEM MÓZGU

 

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Michał odszedł… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo go kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Michała:

Jestem mamą 17-letniego Michała. W styczniu syn miał silny ból głowy, przez który trafił do szpitala. Tam zdiagnozowano rzadki guz mózgu z obrzękiem i krwawieniem. Po tygodniu przeszedł ciężką operację. Obecnie ma założony centralny cewnik Broviac i jest w trakcie chemioterapii o wysokich dawkach. Następnie czeka go radioterapia, przeszczep, megachemioterapia i ponowny przeszczep.

Michał jest sympatycznym i spokojnym chłopcem, uczy się na kierunki informatyka. Bardzo chciałby wrócić do normalnego życia bez bólu i strachu. Choroba zmieniła nasze życie. Mamy tylko jedno marzenie , by nasze dziecko było zdrowe. Przepłakaliśmy wiele nocy, serce pęka z bólu. Staramy się pomóc mu walczyć z tą ciężką chorobą i wierzymy, że nadejdzie dla nas dzień, który zmieni wszystko na dobre. Przed nami długa i trudna walka. Jeżeli ktokolwiek może i chciałby udzielić wsparcia finansowego dla naszego syna i w ten sposób pomóc mu pokonać chorobę, to będziemy dozgonnie wdzięczni.

Mamy tylko jedno dziecko – Michasia – jest naszym całym Światem.

Rodzice

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...