Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

POMOC W WYJŚCIU Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ

POMOC W WYJŚCIU Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Małgosia odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają.

Historia Małgorzaty:

Nazywam się Małgorzata Stanisławska. Jestem mamą dwóch synów, kobietą, która cieszyła i cieszy się życiem, rozwijała i rozwija swoje malutkie i większe pasje.

Od dwudziestu kilku lat zajmuję się jogą…to że teraz nie praktykuję fizycznie, nie oznacza, że ona mi nie towarzyszy podsyłając moc, rozwiązania i wiarę, że wszystko jest tak jak ma być po prostu.

W styczniu 2018 roku lekarze postawili mi diagnozę: rak jajnika. W tym samym miesiącu odbyła się operacja usuwająca narządy kobiece, kawałek jelita grubego i węzły chłonne. Stosowałam chemioterapię, po drugiej dostałam wstrząsu anafiliktycznego i podjęłam leczenie w klinice prywatnej pod Wrocławiem. Stało to się możliwe dzięki wsparciu finansowemu przyjaciół i znajomych, gdyż sama nie posiadałam tak znaczących środków.

Po trzech latach choroba wróciła. Pojawiły się przerzuty w okolicach jelit, węzłów chłonnych, wątroby. Stan jest nieoperacyjny – tak orzekli lekarze. Jestem w leczeniu paliatywnym pod opieką hospicjum domowego. Doraźnie trafiam do szpitala na przetoczenia krwi. Korzystam z medycyny zintegrowanej: wlewy, kosztowna suplementacja, zabiegi, rehabilitacja, wizyty u lekarzy, środki utrzymania codziennego.

Pomoc finansowa znajomych nie wystarcza. Aby zrealizować dalsze leczenie, które powoli daje efekty potrzebne są większe nakłady finansowe, których już nie posiadam. 

Dziękuję za wszelką okazaną pomoc.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...