Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

WYPADEK, NIEDOWŁAD, RESPIRATOR – WALKA ABY ŁUKASZ WRÓCIŁ DO ŻYCIA

WYPADEK, NIEDOWŁAD, RESPIRATOR – WALKA ABY ŁUKASZ WRÓCIŁ DO ŻYCIA

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Łukasz odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Łukasza:

Łukasz to 32 letni mieszkaniec Osin k/ Kępna. Zawsze życzliwy, kochający i pomocny syn, wierny przyjaciel, życiowy partner oraz uczynny sąsiad. Jego pasją jest jazda na rowerze oraz podróże.

24 grudnia 2018r. uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, który odebrał mu marzenia. Uszkodzeniu uległ jego rdzeń kręgowy przez, co Łukasz ma głęboki niedowład czterokończynowy oraz oddycha za pomocą respiratora. To drugie uniemożliwia dostanie się do większości ośrodków rehabilitacyjnych w naszym kraju, a żeby Łukasz zaczął funkcjonować konieczna jest intensywna opieka rehabilitantów. Jedyną opcją są prywatne ośrodki rehabilitacyjne wiążące się z dużymi wydatkami, które niestety przekraczają nasze możliwości.

Naszym marzeniem na każdy dzień jest jego świadomy uśmiech i wypowiedziane zdanie…

Podarowanie złotówki, rozpowszechnianie informacji, modlitwa i dobre słowo…. Każda forma wsparcia dla Łukasza jest dla nas bezcenna.

Jesteśmy przekonani, że dzięki waszemu wsparciu życie Łukasza nie zostanie zamknięte w czterech ścianach i pomożemy mu spełniać marzenia.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...