Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

RATUNEK DLA MOJEJ MAMY W WALCE Z NOWOTWOREM

RATUNEK DLA MOJEJ MAMY W WALCE Z NOWOTWOREM

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Lilia odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu.

Historia Lilii:

Mama choruje na nowotwór złośliwy płaskonabłonkowy G2, stadium 3/4. Choroba została wykryta bardzo późno. W grudniu 2021 roku wykonano badania laboratoryjne i wówczas okazało się, że stan jest już zaawansowany. Intensywne leczenie trwało do maja 2022 roku.

Mama przeszła 35 sesji radioterapii i 6 cykli chemioterapii. Do grudnia 2022 roku była częściowa remisja. Mama ma systematyczne kontrole na onkologii.
Dodatkowo pojawiły się problemy z nerkami. Od grudnia do marca przeszła 4 zabiegi na lewej nerce, w której powstało wodonercze. Po nieudanych próbach w końcu udało się podłączyć nefrostomię do nerki.

30 marca 2023 roku mama miała kontrolę u ginekologa onkologa. Okazało się, że jest wznowa miejscowa choroby. Bardzo potrzebujemy pomocy, gdyż koszty przewyższają możliwości naszej rodziny. Mama potrzebuje środków na leczenie, które wzmocni jej organizm przed kolejną walką z nowotworem.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...