Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

POMOC DLA LENKI W WALCE Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ SZPIKOWĄ

POMOC DLA LENKI W WALCE Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ SZPIKOWĄ

 

 

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest. Nie przez to co ma, lecz prze to czym dzieli się z innymi. ” Słowa wielkiego polaka Jana Pawła II utwierdzają nas w przekonaniu, iż warto pomagać. Jako rodzina i przyjaciele zwracamy się do ludzi dobrych serc z bardzo gorącą i serdeczną prośbą o wsparcie i pomoc finansową na długotrwałe leczenie i rehabilitację dla 10-letniej dziewczynki z Grzegorzewa, u której rutynowe badania lekarskie wykazały ostrą białaczkę szpikową. Był to potężny szok dla rodziny, gdyż nigdy wcześniej nie było objawów choroby.

Nie da się ukryć, iż choroba i niepełnosprawność dziecka to niewątpliwie, największa tragedia jaka może się przytrafić rodzicom. Może się ona pojawić niespodziewanie i brutalnie pozbawić nas naszego szczęścia. Tak też stało się w rodzinie Lenki. Radość życia codziennego zamieniła się w łzy.

Rodzina i przyjaciele w tak trudnych chwilach nie są na szczęście obojętni. Wiedząc, że rodzice sami nie dadzą rady stoczyć i wygrać tej walki, postanowili pomóc, zadziałać i zapukać do ludzi o wielkich sercach.
Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Lenki. Każda pomoc pozwala myśleć rodzicom o powrocie córki do normalnego życia, do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławy, a także ma dla nas ogromne znaczenie moralne.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli dorzucicie Państwo maleńką cegiełkę, aby to bezbronne dziecko cieszyło się razem z nami, a w przyszłości może mogło komuś pomóc. Za okazaną pomoc, wyrozumiałość i życzliwość zawsze będziemy bardzo wdzięczni. Z góry i z całego serca dziękujemy za każdy odruch wrażliwości. Naszą niezmierną wdzięczność wyrażamy w modlitwie prosząc Miłosiernego Pana, by darzył Was swoją miłością i hojnie wynagradzał łaskami. Wasz dar serca dla naszej chorej Lenki. Bóg Wam zapłać.
Rodzina i przyjaciele

 

Pomóc Lence można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2448 pomoc dla Lenki Kolasy”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Lenka:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2448 Help for Lenka Kolasa”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Lenki:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2448 pomoc dla Lenki Kolasy”

 

Lence można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook