Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

POMOC DLA LENKI W WALCE Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ SZPIKOWĄ

POMOC DLA LENKI W WALCE Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ SZPIKOWĄ

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Lenka odeszła… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo ją kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu

Historia Lenki

Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest. Nie przez to co ma, lecz prze to czym dzieli się z innymi. ” Słowa wielkiego polaka Jana Pawła II utwierdzają nas w przekonaniu, iż warto pomagać. Jako rodzina i przyjaciele zwracamy się do ludzi dobrych serc z bardzo gorącą i serdeczną prośbą o wsparcie i pomoc finansową na długotrwałe leczenie i rehabilitację dla 10-letniej dziewczynki z Grzegorzewa, u której rutynowe badania lekarskie wykazały ostrą białaczkę szpikową. Był to potężny szok dla rodziny, gdyż nigdy wcześniej nie było objawów choroby.

Nie da się ukryć, iż choroba i niepełnosprawność dziecka to niewątpliwie, największa tragedia jaka może się przytrafić rodzicom. Może się ona pojawić niespodziewanie i brutalnie pozbawić nas naszego szczęścia. Tak też stało się w rodzinie Lenki. Radość życia codziennego zamieniła się w łzy.

Rodzina i przyjaciele w tak trudnych chwilach nie są na szczęście obojętni. Wiedząc, że rodzice sami nie dadzą rady stoczyć i wygrać tej walki, postanowili pomóc, zadziałać i zapukać do ludzi o wielkich sercach.
Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia Lenki. Każda pomoc pozwala myśleć rodzicom o powrocie córki do normalnego życia, do kolegów i koleżanek ze szkolnej ławy, a także ma dla nas ogromne znaczenie moralne.

Będziemy niezmiernie wdzięczni, jeśli dorzucicie Państwo maleńką cegiełkę, aby to bezbronne dziecko cieszyło się razem z nami, a w przyszłości może mogło komuś pomóc. Za okazaną pomoc, wyrozumiałość i życzliwość zawsze będziemy bardzo wdzięczni. Z góry i z całego serca dziękujemy za każdy odruch wrażliwości. Naszą niezmierną wdzięczność wyrażamy w modlitwie prosząc Miłosiernego Pana, by darzył Was swoją miłością i hojnie wynagradzał łaskami. Wasz dar serca dla naszej chorej Lenki. Bóg Wam zapłać.
Rodzina i przyjaciele

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...