Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

KUBUŚ I WALKA Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ

KUBUŚ I WALKA Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Kubuś odszedł… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo go kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Kubusia:

Kubuś ma 10 lat, jest inteligentnym chłopcem z ogromną wyobraźnią. Kocha przyrodę i ma ogromną wiedzę na temat zwierząt, w szczególności owadów. Lubi poznawać nowe miejsca, ale największą radość sprawia mu odkrywanie nowych smaków.

Cztery lata temu zdiagnozowano u niego ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po dwuletnim leczeniu w odizolowaniu od dalszej rodziny, szkoły, przyjaciół, wygrał z chorobą i znowu mógł spotkać się z kolegami. Szczęście nie trwało jednak długo, na początku lutego białaczka wróciła ze zdwojoną siłą. Wznowa jest oporna na chemioterapię, a proces leczenia komplikuje się z dnia na dzień.

Prosimy o pomoc finansową by móc być przy Kubusiu 24h na dobę i wspierać go w najgorszych chwilach jego życia. Każdy grosz będzie miał dla nas znaczenie. Liczymy na Państwa dobre serce.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...