Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

KRYSTIANEK I WALKA Z GUZEM MÓZGU

KRYSTIANEK I WALKA Z GUZEM MÓZGU

 

 

23 marca 2015 roku spełniło się moje marzenie – marzenie o imieniu Krystianek zdrowy, śliczny chłopiec, który od razu skradł nasze serca. Tak bardzo cieszyliśmy się, że ominęła go choroba, z którą zmaga się jego siostra Milenka. Mukowiscydoza, genetyczna choroba córki pokazała nam, co znaczy walczyć do utraty tchu. Dwa lata temu dostaliśmy szansę na nowe życie córki – przeszczep płuc w Wiedniu. Wiedzieliśmy już, co znaczy ciężko chore dziecko i walka o każdy dzień, o każdy oddech. Gdy córka dostała szansę na lepsze życie wydawało się nam, że wszystko co złe jest już za nami, że w końcu zaczniemy normalnie żyć bez koncentratora tlenu i innych urządzeń potrzebnych do walki z tą okrutną chorobą.

23 marca 2015 rok był dniem, gdzie płakałam ze szczęścia trzymając w rękach mały, WIELKI skarb i dokładnie 4 lata później również 23 marca płakałam ze strachu o zdrowie i życie synka. Dokładnie w urodziny naszego dziecka trafiliśmy na onkologię dziecięcą z przerażającą diagnozą nieoperacyjny guz mózgu.

Nigdy nie zapomnę tego dnia i lekarzy, którzy przekazywali

nam coraz to gorsze informacje. Byłam przyduszona natłokiem tych złych wiadomości.Życie w jednej chwili wywróciło się nam do góry nogami. Nie mogłam uwierzyć w to, że moje dziecko jest tak ciężko chore, że po raz kolejny musimy walczyć o zdrowie i życie naszego dziecka. To działo się tak szybko, że wydawało mi się, że to wszystko to zły sen.

Szpitalny oddział zamiast placu zabaw, strach i przerażenie zamiast radości z nadchodzącej wiosny i zabaw na podwórku. Teraz musimy ponownie wytoczyć działa i walczyć do utraty tchu.

Jesteśmy rodzicami chłopca ,bez którego nie wyobrażamy sobie życia. Wiemy, że walczymy z trudnym i przebiegłym wrogiem, wiemy, że będzie to ciężka i trudna walka, ale zrobimy wszystko aby pokonać raka i wygrać walkę z tak okrutnym przeciwnikiem.

 

Pomóc Krystiankowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2228 pomoc dla Krystianka Podhaniaka”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Krystianek:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2228 Help for Krystianek Podhaniak”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Krystianka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2228 pomoc dla Krystianka Podhaniaka”

 

Krystiankowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook