Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

MALUTKI KASPEREK WALCZY Z BIAŁACZKĄ

MALUTKI KASPEREK WALCZY Z BIAŁACZKĄ

 

 

Życie, niespełna czteroletniego Kasperka i naszej` rodziny w ostatnich tygodniach wywróciło się do góry nogami. Dotychczas właściwie nie chorował. Rozwijał się normalne jak jego rówieśnicy…

Wszystko zaczęło się 9 czerwca, gdy trafiliśmy z synkiem na SOR w Wadowicach. Zaniepokoiły nas plamy na ciele, takie jakby sińce… W szpitalu od razu zlecili badania krwi. Niestety. Ich wynik zabrzmiał jak wyrok. Kasper ma ostrą białaczkę. Niezwłocznie przewieziono nas karetką do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Pierwsze myśli? – Przecież to niemożliwe!

Kasper praktycznie nie chorował. Nadzieję, że być może jest to tylko okrutny błąd lekarzy, rozwiali w Prokocimiu. Potwierdziło się, to co najgorsze. Życie małego Kasperka jest zagrożone! Jest chory na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Nowotworem ma zarażone aż 94% komórek krwi. Wymaga pilnego leczenia.

Mieliśmy plany, marzenia – jak każda kochająca się rodzina. W jednej chwili nasze życie rozsypało się jak domek z kart. Choroba pojawiła się nagle i ma ciężki przebieg.

Obecnie nasz synek przebywa na oddziale Hematologiczno-Onkologicznym. Tam jest leczony. Miał przetaczaną krew. Przeszedł już kilka biopsji i specjalistycznych badań. W drugim tygodniu pobytu rozpoczął chemioterapię, na przemian z punkcjami szpikowymi i lędźwiowymi. Chemia bardzo go osłabiła, często nie ma siły wstać z łóżeczka. Ale walczy, bardzo dzielnie walczy o swoje życie... Zapytacie co dalej? Jest ciężko. Nagle szpitalny pokój stał się dla nas domem. Jesteśmy z nim 24 godziny na dobę. Ale wierzymy, że wszystko się poukłada po prostu żyjemy nadzieją, na lepsze jutro. Wiarą w to, że jest pod dobrą opieką i zastosowane, bardzo skomplikowane leczenie, przyniesie skutek, że życie Kasperka uda się uratować.
Kasperek walczy, a my z nim.
Szukamy wojowników, którzy pomogą naszej rodzinie wygrać wojnę z tą wredną chorobą. Dołącz do naszej armii!

Leczenie naszego synka będzie bardzo długie i kosztowe. Mówi się, że „pieniądze to nie wszystko” i że „zdrowie jest najważniejsze”. To prawda, lecz w naszym przypadku aby było zdrowie są potrzebne pieniądze.

 

Pomóc Kasperkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2301 pomoc dla Kasperka Bąk”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kasper:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2301 Help for Kasper Bak”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Kasperka:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2301 pomoc dla Kasperka Bąk”

 

Kasperkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook