Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

OTWÓRZMY SERCA 💚 i POMÓŻMY KASI WYGRAĆ Z NOWOTWOREM. DOBRO POWRACA 💚

OTWÓRZMY SERCA 💚 i POMÓŻMY KASI WYGRAĆ Z NOWOTWOREM. DOBRO POWRACA 💚

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Kasia odeszła… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo ją kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu

Historia Kasi:

PROSIMY POMÓŻ NAM! Przyłącz się do walki o życie naszej córeczki..

Jest nam ciężko uwierzyć, ale rozpoczynamy walkę z nowotworem. U naszej córeczki zdiagnozowano rozlanego guza pnia mózgu. Kasia skończyła 7 lat i rozpoczęła naukę w szkole.  Była wspaniałą uczennicą. W jednej chwili nasz świat runął. Zdrowe, uśmiechnięte dziecko kochające odkrywać świat, w jednej chwili gaśnie, każdego kolejnego dnia coraz bardziej .. Guz długo nie dawał objawów, które wskazywałyby na taką diagnozę, ale ruszył z wzmożoną siłą.

To dopiero początek zmagań z tym okrutnym przeciwnikiem. Kasia jest niezwykle dzielną Wojowniczką – próbuje zrozumieć co sie dzieje i podejmuje walkę o życie. To Kasia zawsze była pomocną córeczką, siostrzyczką i koleżanką, niestety dziś to ona potrzebuje Waszej pomocy...Bez Was nie damy rady. W Polsce Kasia nie ma szans na wyleczenie. Szukamy pomocy poza granicami naszego kraju. Leczenie jest bardzo kosztowne i przekracza nasze możliwości finansowe. Nie sądziliśmy, że przyjdzie w naszym życiu taki moment bezsilności.  Prosimy więc Was o pomoc, by wspólnie ratować życie naszej córeczki, która jest dla świata tylko cząstka, ale dla nas CAŁYM ŚWIATEM.

Otoczcie nas gorliwą modlitwą 💚

Dziękujemy za każdą modlitwę i dar serca.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...