Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

MOJA TRUDNA WALKA Z RAKIEM

MOJA TRUDNA WALKA Z RAKIEM

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Kasia odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu.

Historia Kasi:

Pewnego dnia obudził mnie bardzo silny ból brzucha, wzięłam tabletkę przeciwbólową – pomogła na chwilę, potem następna i następna. Ból ustawał na jakiś czas i znowu dawał znać o sobie. Po paru dniach ból był już nie do wytrzymania i udałam się do szpitala w Miechowie (skąd pochodzę). Po kilku godzinach znalazłam się na sali operacyjnej. Po przeprowadzonej operacji ( 26 marca 2021r. ) dowiedziałam się że został mi usunięty jeden z jajników oraz kawałek jelita, została mi wyłoniona stomia i diagnoza rak z przerzutami co zostało potwierdzone po szczegółowych badaniach.

Następnie rozpoczęłam leczenie w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach – dział chemioterapii. Cały czas jestem w trakcie leczenia w w/w Centrum Onkologii praktycznie co 1,5 tygodnia poddawana jestem zabiegowi chemioterapii ( wtorek – wymaz, środa – przyjęcie chemii, piątek odłączenie od kroplówki z chemią, 10 dni przerwy i ponowienie cyklu) w ” międzyczasie ” operacyjny zabieg przyłączenia portu, rezonans magnetyczny , tomograf komputerowy i tak od kilku miesięcy.

Proszę o wsparcie na koszty leczenia

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...