Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

OPERACJA KTÓRA JEST SPEŁNIENIEM MARZENIA

OPERACJA KTÓRA JEST SPEŁNIENIEM MARZENIA

 

AKTUALIZACJA:

Niestety profesor wycofał się z zabiegu Kamila Stawiarza i nie podejmie się rekonstrukcji ucha. Kamil się jednak nie poddał i znalazł nowego lekarza 15 czerwca 2022 roku aktualnie czeka na termin operacji rekonstrukcji ucha.

Historia Kamila:

Kamil wraz z rodzicami prosi o pomoc w zebraniu pieniążków na bardzo drogie leczenie, które spełni jego marzenie. Pan profesor światowej sławy chirurg plastyczny jako jedyny w Polsce i na Świecie chce się podjąć trudnej operacji odtwórczej i naprawczej ucha Kamila. 

22 letni Kamil Stawiarz z Krakowa to wcześniak. Urodził się z prawą nieukształtowaną małżowiną uszną i brakiem przewodu słuchowego. Kamil jako noworodek walczył o życie w szpitalu 11 miesięcy i udało się go uratować lekarzom z krakowskiego szpitala dziecięcego USD za co Kamil wraz z rodzicami jest wdzięczny. By mógł wyjść ze szpitala do domu rodzice musieli zdać kurs medyczny by wyciągać rurkę tracheotomii i rodzicom się to udało, bo zawsze zrobią wszystko dla Kamila. Kamil w wieku niecałych dwóch latek został całkowicie odłączony od rurki która oddychała za niego, bo został wyleczony z trudności oddychania dzięki lekarzom z krakowskiego USD.

Rodzice wraz z Kamilem w wieku 7 lat szukali specjalisty który naprawi zdeformowane ucho. Kamil w wieku 15 lat został z operowany, niestety zabieg rekonstrukcji ucha z chrząstki nie udał się. Kamil przeszedł aż 8 operacji i wiele cierpienia. Ucho nie odstaje, nie ma kształtów – mówi zawiedziony Kamil. Rodzice Kamila dodają, że przez to syna stan zdrowia się popsuł, ma traumę przez to, co go spotkało. Kamil zaczął poszukiwania lekarza, który mu pomoże. Niestety nikt nie chciał się tego podjąć. Aż 20 lutego, kiedy odbył konsultację u światowej sławy chirurga, który powiedział, że podejmie się odtworzenia małżowiny i naprawienia szkód, tak by wyglądało jak to drugie zdrowe ucho. Jestem szczęśliwy, że szczęścia się popłakałem – mówi Kamil.

By moje marzenie się spełniło potrzebne są pieniążki na kosztowne leczenie, ale wierzę, że się to spełni, bo wierze w dobrych ludzi, którzy zechcą mi pomóc. Rodzice Kamila dodają: serdecznie prosimy o pomoc i wsparcie dla naszego syna.

Z góry będziemy wdzięczni Kamil wraz z rodzicami.

 

Pomóc Kamilowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2596 pomoc dla Kamila Stawiarza”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kamil:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: „2596 Help for Kamil Stawiarz”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Kamila:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2596 pomoc dla Kamila Stawiarza”

 

Kamilowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...