Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

KAMIL UMIERA-BŁAGAMY O RATUNEK W WALCE Z GLEJAKIEM

KAMIL UMIERA-BŁAGAMY O RATUNEK W WALCE Z GLEJAKIEM

 

Aktualizacja

Kamilek odbywa leczenie w klinice we Włoszech i bardzo potrzebuje pomocy aby móc je kontynuować, bo leczenie działa! Kamilek może żyć!!!

Historia Kamilka:

Kamil ma 1,5 roku i przed chorobą był spokojnym oraz bardzo grzecznym dzieckiem. Takim naszym kochanym aniołkiem.
Od maja 2021 roku zaczęły się problemy zdrowotne. Chodziliśmy z maluszkiem na wizyty prywatne oraz na NFZ. Diagnoza była jedna i powtarzana przez wielu specjalistów: zapalnie jelit i problemy z gazami. W Lipcowy wieczór 17 lipca Kamil zwymiotował i opróżnił jelita w bardzo dużej ilości a jego dziecięce nóżki przestały funkcjonować i pojawiła się bardzo wysoka gorączka.

Pojechaliśmy na pogotowie, a tam postawili diagnozę grypopodobnych dolegliwości i zapewnili, że to przejdzie i wszystko będzie dobrze. Wróciliśmy do domu spokojni i z zapewnieniem, że nic wielkiego się nie dzieje.
W poniedziałek 19 lipca Kamil nie mógł usiąść samodzielnie, a co gorsza rączki również przestały być aktywne.

Wtedy już wiedzieliśmy, że coś dzieje się niepokojącego z Naszym aniołkiem. Natychmiast skierowaliśmy się do szpitala dziecięcego a tam zrobiony został tomograf. Pewnie już możecie się domyślić, że od lekarzy i tym razem nic nie usłyszeliśmy.

Przetransportowano Kamilka do szpitala pediatrycznego, gdzie następnego dnia na podstawie wyników badań postawiono diagnozę : zapalenie rdzenia kręgowego. Zostało podjęte leczenie w tym konkretnym kierunku przez następne 3 TYGODNIE, lecz lekarze nie uzyskali takich postępów jak powinno się wydarzyć. Kamilek stopniowo zaczął ruszać rączkami i palcami u stóp, ale to było za mało. Zostaliśmy skierowani do Warszawy do kliniki. Warszawscy lekarze uznali, że konieczne jest zrobienie biopsji na widocznym w wynikach badań guzie. Po tygodniu czekania DOSTALIŚMY WYROK- GUZ ŚRÓDRDZENIOWY C3-L2. Jest to nieoperacyjny NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY rdzenia kręgowego, nerwów czaszkowych i innych części centralnego systemu nerwowego. Tego samego dnia zostaliśmy wypisani do domu…

W poniedziałek wstawiliśmy się do Katowic I według lekarzy z tamtejszej kliniki mamy zgodzić się na chemię mimo, że mówią Nam, że nasz malutki Kamil tego nie przetrwa …Rozkładając ręce zaproponowali hospicjum. Nie będą walczyć o nasze dziecko, nie będą leczyć !! Błagamy o pomoc w ratowaniu naszego jedynego dziecka !!! BŁAGAMY..

Potrzebujemy pomocy dobrych ludzi, którzy nie są obojętni na krzywdę, która spotkała nasze dziecko. Opcje leczenia w Naszym kraju zostały wyczerpane i mówią, że nie są w stanie Nam pomóc. Myśląc o Naszym kochanym aniołku, nie jesteśmy wstanie się z tym pogodzić, a tym bardziej poddać. Chcemy zawalczyć o jego dopiero, co rozpoczęte życie.

Mamy informacje, że klinika Ospedale Pediatrico Bambino Gesu w Rzymie chcą nam pomóc w ratowaniu Kamila tylko oni chcę podjąć się leczenia, a my nie możemy stracić tej szansy na uratowanie dziecka! Niestety koszty są bardzo duże i nie stać nas na opłacenie leczenia dlatego Zwracamy się do Was o pomoc oraz liczymy na wpłaty, na leczenie które sprawi, że nasze cudowne dziecko będzie mogło iść w świat i korzystać z jego darów.

Rodzice Kamisia

 

Pomóc Kamilkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 2984 pomoc dla Kamila Dziurdzińskiego

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kamil:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 2984 Help for Kamil Dziurdzinski

 

Aby przekazać 1% podatku dla Kamila:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać: 2984 pomoc dla Kamil Dziurdziński

 

Kamilkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...