Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

POMÓŻ KACPERKOWI USŁYSZEĆ ŚWIAT

POMÓŻ KACPERKOWI USŁYSZEĆ ŚWIAT

 

 

Kacper urodził się 19.05.2011  jako zdrowy silny chłopczyk. Rozwijał się prawidłowo i niewiele wskazywało na późniejsze kłopoty. Czasami może nie przyszedł od razu na wołanie mamy lub nie wykonał jej prośby – ale znają to chyba wszyscy rodzice prawda? Problem pojawił się, gdy Kacperek poszedł do szkoły. Mimo swoich chęci literki nie chciały zostać na dłużej w jego główce, a pytania nauczycielki długo pozostawały bez odpowiedzi. Problemy nasilały się były coraz bardziej widoczne i w końcu po wnikliwych badaniach okazało się, że Kacper nie słyszy tak jak każdy z nas.

Jego głowa nie przetwarza dźwięków w sposób prawidłowy i nie pozwala mu słyszeć świata tak jak słyszy go większość ludzi. Diagnoza okrutna w zestawieniu z ciągłym uśmiechem Kacperka i jego szaloną chęcią by ten świat poznawać – z jego pytaniami o podstawowe sprawy tego świata, z jego prośbami o wyjaśnianie słów, których znaczenia nie rozumie.

Pojawiła się nadzieja – jest aparat, który może ułatwić Kacprowi słyszenie! Jako rodzice zdecydowaliśmy się na próbne skorzystanie z niego – i Kacper usłyszał! Nie wszystko. Nie tak jak większość z nas. Ale na pewno lepiej niż dotychczas. Częściej reagował, rozumiał i – najprościej rzecz ujmując – było mu po prostu przyjemniej żyć. Ale czas wypożyczenia aparatu się skończył i usłyszeliśmy informację – możemy zakupić System Wspomagający Słyszenie FM. Za kwotę 6410zł. Aż 2750zł można uzyskać z dofinansowania. Pozostaje 3660zł. I zdarzają się w życiu sytuacje, że taka kwota jest niemożliwa do osiągnięcia własnymi środkami. Dlatego apelujemy do Państwa z prośbą – pomóżmy Kacperkowi usłyszeć świat! Pomóż mu lepiej usłyszeć mamę, tatę, kolegów, lepiej się uczyć!

„Przynieś dzieciom głuchym piosenkę anioła by zagrała cisza, która trwa dokoła. By szept usłyszały i dzwoneczków trele, głos mamy, kolędę w grudniowym kościele”

Pomożesz? Bo możesz!

 

Pomóc Kacperkowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2406 pomoc dla Kacperka Kłos”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Kacper:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2406 Help for Kacper Klos”

 

Kacperkowi można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook