Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

♡♡♡ SERCE JULKI MA 5 MIESIĘCY I 5 CENTYMETROWEGO GUZA POWODUJĄCEGO POWAŻNE ARYTMIE. POMÓŻMY JEJ WRÓCIĆ DO ZDROWIA ♡♡♡

♡♡♡ SERCE JULKI MA 5 MIESIĘCY I 5 CENTYMETROWEGO GUZA POWODUJĄCEGO POWAŻNE ARYTMIE. POMÓŻMY JEJ WRÓCIĆ DO ZDROWIA ♡♡♡

 

 

Wspaniała Wiadomość! Udało się uzbierać na operację! Julci serduszko będzie ratowane! Wszystkim dziękujemy za pomoc!!!

Historia Julci:

ENGLISH VERSION —> LINK

Julka miała urodzić się w Bydgoszczy, gdzie mieszkamy. Na ostatnim ciążowym USG ginekolog wykrył jednak 5 cm guza w sercu naszej córeczki. Skierował nas do szpitala w Gdańsku. Tam 12 lipca 2019 roku pojawiła się nasza ślicznotka, która od pierwszej chwili wszystkich w sobie rozkochała. Niestety nie umiano jej pomóc, dlatego przetransportowano nas samolotem do szpitala w Warszawie. Tam Julka spędziła 1,5 miesiąca, po czym wreszcie mogła pojechać do domu, którego jeszcze nie zdążyła poznać. Pobyt w domu nie trwał jednak długo, bo u Julki pojawiły się groźne częstoskurcze.

Malutka musi być pod stałą obserwacją lekarzy. Dzielnie znosi bycie podpiętą pod aparaturę i liczne badania. Grzecznie przyjmuje też niesmaczne leki. W Warszawie próbowano pomóc Julii w ramach eksperymentalnych terapii farmakologicznych, które miały spowodować zmniejszenie guza. Te niestety nie przyniosły rezultatu. Arytmie serca i częstoskurcze nie mijają. Guz zajmuje ponad 80 procent lewej komory serca. Polscy lekarze rozkładają ręce. Wszystkie szpitale, do jakich się zwróciliśmy uznały przypadek Julki za nieoperacyjny. Brakuje wystarczającego doświadczenia w leczeniu tego typu schorzeń, bo występują one bardzo rzadko.

Jedyną szansę dla Julki stanowi operacja w szpitalu w Bostonie w USA – najlepszej na świecie placówce specjalizującej się w takich przypadkach. Lekarze stamtąd prowadzą specjalny program leczenia guzów serca i mają na swoim koncie kilkadziesiąt podobnych operacji. Wszystkie zakończone sukcesem. Podobnie ma być z Julką, która została zakwalifikowana do tego programu, tyle że… koszt operacji, transportu medycznego do USA oraz opieki medycznej po operacji to kwota nieosiągalna dla nas Rodziców Julki. O pomoc prosi też siostra Julki – 7 letnia Laura. Ważny jest czas – operację trzeba przeprowadzić w lutym, a zbiórkę zakończyć do połowy stycznia. Każdy kolejny częstoskurcz to ogromne ryzyko…

 

Pomóc Julii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2477 pomoc dla Julii Ciesińskiej”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Julia:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: “2477 Help for Julia Ciesinska”

 

Aby przekazać 1% podatku dla Julii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2477 pomoc dla Julii Ciesińskiej”

 

Julii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY: 

pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Polub Nas