Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

BARDZO TRUDNA WALKA Z RAKIEM

BARDZO TRUDNA WALKA Z RAKIEM

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Jerzy odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają.

Historia Jerzego:

Od marca 2019 r. mąż choruje na raka:

rak złośliwy oskrzela i płuca – operowany w 2019 r.

rak złośliwy nerki i układu moczowego – nie odbyło się leczenie operacyjne nerek i układu moczowego ze względu na duże ryzyko powikłań krążeniowych i oddechowych.

16 listopada 2023 r. mąż dostał napadu padaczkowego i spadku cukry, mimo że nie ma stwierdzonej cukrzycy. Po pobycie w szpitalu stwierdzono korowy zanik mózgu. Mąż ma problemy z brakiem świadomości, koncentracyjne oraz napady psycho-ruchowe oraz spadek glikemii.

Mąż wymaga stałej opieki, co chwilę są mu zmieniane leki, gdyż lekarze nie wiedzą, co może pomóc w jego stanie, gdyż mąż ze względu na nowotwory jest w stałym leczeniu morfiną.

W pierwszej kolejności lekarz zalecił tlenoterapię ciągłą i wypożyczenie odpowiedniego sprzętu, kilka razy dziennie musi mieć badany cukier.

Wsparcie jest nam potrzebne na koszty leczenia onkologicznego. Liczymy na pomoc, gdyż wynagrodzenie, które posiadamy nie wystarcza na wszystkie koszty. Nie posiadam samochodu, wiec muszę każdorazowo wynajmować transport i płacić za paliwo.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...