Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

CHCĘ WALCZYĆ O ŻYCIE!

CHCĘ WALCZYĆ O ŻYCIE!

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Jadwiga odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu. Dzięki Wam była dłużej razem z ukochaną rodziną.

Historia Jadwigi:

Do niedawna moje życie mogło wydawać się idealne. Wcześniejsza emerytura po wielu latach pracy jako nauczyciel. 58 lat, trochę coś pobolewa, ale nie może być źle, bo lekarze, przecież specjaliści, nie drążą, nie sugerują dalszych badań, brak paniki.

Teraz szok. Diagnoza powaliła mnie i moją rodzinę z nóg. Nowotwór wykryty całkowitym przypadkiem. Zaawansowany rak jelita grubego, liczne przerzuty w wątrobie, płucach, węzłach chłonnych; problemy z sercem i nerką. Nie jest to coś co ktokolwiek chciałby usłyszeć o sobie bądź swoich bliskich.

Lekarze pierwszego kontaktu mnie zawiedli. Teraz zaczyna się moja walka. Walka o przetrwanie. Przez późne wykrycie nowotworu, zdaję sobie sprawę, że będzie to walka niezwykle ciężka i kosztowna. Jednak się nie poddaję, będę walczyć za wszelką cenę.

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...