Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

SYNEK IGNACY I BARDZO TRUDNA WALKA Z GUZEM MÓZGU

SYNEK IGNACY I BARDZO TRUDNA WALKA Z GUZEM MÓZGU

 

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Ignacy odszedł… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo go kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane…

Hostoria Ignacego:

Ignacy od marca leczony jest w CZD w Warszawie, obecnie na oddziale Onkologii, po rozpoznaniu guza mózgu. Ponieważ stan jego zdrowia po wykonanych 2 biopsjach bardzo się pogorszył, w tym momencie jest dzieckiem wymagającym stałej opieki, leży, ma niedowład prawej strony ciała, karmiony jest przez sondę, jest po zabiegu tracheostomii.

Jest leczony radioterapią, niestety nie udało się go zakwalifikować do badania klinicznego, ponieważ podczas drugiej biopsji nastąpiły komplikacje, które wykluczyły go z badań. Leki, które miałby być podawane równolegle z radioterapią ma dostać, po jej zakończeniu, jednak z racji nie kwalifikowania się do badań, będą one płatne.

Zadajemy sobie sprawę, że jego stan jest na tyle poważny, że będziemy potrzebowali pomocy specjalistów – rehabilitanta, pielęgniarki oraz prawdopodobnie wiele innych rzeczy, o których jeszcze sami nie wiemy.

 

PLN

DotPay

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...