Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

GRAŻYNA I TRUDNA WALKA Z RAKIEM I INNYMI CHOROBAMI

GRAŻYNA I TRUDNA WALKA Z RAKIEM I INNYMI CHOROBAMI

 

Znajduję się teraz w punkcie, w którym sama nie potrafię już stawić czoła wyzwaniom życia codziennego. Życie, które było kiedyś pełne radości i nadziei, przekształciło się w bolesny labirynt chorób i problemów zdrowotnych. Często czuję się bezradnie i zwyczajnie słaba, a przyszłość jawi mi się jako niepewna mgła, którą trudno przejrzeć. Jako że całe życie uczciwie pracowałam, odchowałam dwójkę dzieci, a obecnie mam piątkę wnucząt, nie było łatwo przyjąć mi potrzebę wsparcia, jednak teraz jestem gotowa otworzyć się na możliwość zmiany mojej rzeczywistości.

Moje życie zmieniło się nie do poznania, a codzienne wyzwania stawiane przede mną stają się coraz bardziej przytłaczające. Obecnie jestem po radioterapii, na starość zamiast cieszyć się życiem na emeryturze ciężko zachorowałam. Głównym moim problemem jest rak płuc podjęłam z nim nierówną walkę (leczony był radioterapią radykalną) oraz zmagam się z nieokreśloną neurologiczną chorobą, która dotkliwie mi doskwiera. Ponadto zmagam się z cukrzycą typu II, nadczynnością tarczycy, nadciśnieniem tętniczym, IBS (zespół jelita drażliwego) oraz mam guza Warthnina ślinianki przyusznej.

Wobec czego zwracam się do Państwa z najszczerszym sercem, prosząc o pomoc. W obliczu narastających wyzwań zdrowotnych, związanych zarówno z różnorodnością chorób, jak i częstymi wizytami u lekarzy różnych specjalności, pojawia się pilna potrzeba zrozumienia ogromu kosztów, jakie te schorzenia niosą ze sobą. Pragnę zwrócić Państwa uwagę na fakt, że walka z chorobami staje się nie tylko trudniejsza z perspektywy fizycznej, ale również finansowej. Choroby, z którymi obecnie się borykam, generują niebagatelne koszty związane z leczeniem, lekami oraz niezbędnymi badaniami diagnostycznymi. Każda wizyta u lekarza, a zwłaszcza specjalisty, wiąże się z kolejnymi wydatkami, które stają się coraz trudniejsze do pokrycia.

Obecnie muszę regularnie zażywać leki, aby utrzymać kontrolę nad moimi chorobami, wobec czego potrzebuje pomocy z ich zakupem, dodatkowo potrzebuje specjalistycznej diety dostosowanej pod moje wyżej wymienione schorzenia, potrzebuje także rehabilitacji oraz koncentratora tlenu, który wspomógłby moje oddychanie.
Z tego powodu, z największym szacunkiem i pokorą, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe. Każda pomoc, jaką moglibyście udzielić, nie tylko umożliwi mi dostęp do niezbędnych środków medycznych, ale również pomoże mi przetrwać ten trudny okres i pokonać przeciwności losu.

 

Pomóc Grażynie można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 3885 pomoc dla Grażyny Gotowicz

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Grazyna:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawalek Nieba

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Santander Bank

Title: 3885 Help for Grazyna Gotowicz

 

Aby przekazać 1,5% podatku dla Grażyny:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%’ wpisać: 3885 pomoc dla Grażyny Gotowicz

 

Grażynie można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:

PLN

DotPay

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...