Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

KOCHANA MAMO, TĘSKNIMY, WRÓĆ DO NAS

KOCHANA MAMO, TĘSKNIMY, WRÓĆ DO NAS

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Ewa odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają. Dziękujemy wszystkim za pomoc w jej leczeniu. Dzięki Wam była dłużej razem z ukochaną rodziną.

Historia Ewy:

Ewa – wspaniała Mama dwóch córek, babcia Adriana i Klaudii. Los zawsze robi pod górkę. Ewa zawsze pomagała ludziom nie pytając jak pomóc, tylko wpadała, a jak się zorientowała co potrzeba, to od razu spieszyła z pomocą.

Pracowała w szkole na kuchni (pysznie gotowała). Gdy przeszła na rentę zachorował jej kochany maż na raka. Ewa walczyła o każdy wspólny dzień razem i o to żeby nie cierpiał. Dawali mu pół roku, a żył u jej boku dwa lata. Po jego śmierci rzuciła się w wir pracy, pomagając też młodszej córce, która miała stoisko z warzywami. Wychowywała starszej córki dziecko. Nigdy nie narzekała. Gdy miała jeden dzień wolnego co dwa tygodnie, to zamiast odpocząć to sprzątała, potrafiła nawet umyć klatkę w bloku.
We wrześniu 2018r Ewa doznała zatrzymania krążenia. Konieczna była resuscytacja. Teraz potrzebuje całodobowej opieki. Jest karmiona przez PEG, oddycha przez rurkę tracheostomijną, potrzebuje rehabilitacji.

Dlatego bardzo prosimy o pomoc w jej rehabilitacji i leczeniu. Terminy z NFZ są bardzo odległe, a nie stać nas na rehabilitację prywatną.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...