Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

DIAGNOZA NOWOTWORU U DZIECKA – I CO DALEJ…?

DIAGNOZA NOWOTWORU U DZIECKA – I CO DALEJ…?

 

Twoje dziecko dostaje diagnozę nowotworu, masz wrażenie, że serce Ci pęka na milion kawałków i dotychczasowy Świat całkowicie się zmienia… Pomożemy Ci w tej sytuacji.

—> od 13 lat pomagamy dzieciom onkologicznie chorym, pokażemy Ci drogi wyleczenia dzieci z tą samą diagnozą jak Twojego dziecka i pomożemy Ci w tej drodze. Doradzimy Ci w kwestii leczenia, lekarzy, szpitali, skontaktujemy Cię z innymi rodzicami, którzy przeszli ten sam typ nowotworu, abyś mógł porozmawiać z nimi o doświadczeniach i drodze leczenia.

—> pomożemy Ci w kosztach leczenia i innych związanych z tą sytuacją. Zacznij zbierać faktury, abyśmy mogli Ci zwrócić za poniesione koszty, pomożemy Ci w tym, co potrzebuje Twoje dziecko i Ty. Diagnoza oznacza nie tylko koszty leków, ale też wiele innych łączących się z trudną sytuacją, koniecznością dojazdu, pobytu i zaopatrzenia dziecka w to, co potrzebuje, aby wyzdrowieć.

—> jeśli będziesz chciał/a skonsultujemy Twoje dziecko w klinikach na całym Świecie. Mamy kontakty i 13-letnie doświadczenie w konsultowaniu dzieci i dorosłych w naszym kraju oraz z klinikami zagranicznymi np. pomaga nam prof. Martin Schuhmann z kliniki w Tubingen, który uratował życie bardzo wielu naszych dzieci poprzez operacje guzów mózgu, które nie raz uznane były za nieoperacyjne, pomaga nam też np. prof. Mohamed Abdelbaki z USA, Prof. Mastronuzzi z kliniki Bambino Gesu, klinika w Essen, w Stuttgardzie, w Zurichu, w Wiedniu, w Magdeburgu, w Augsburgu, w Nowym Jorku, Bostonie, Ohio, Memphis i wiele innych. Pomożemy Ci też zweryfikować badania histopatologiczne guza w ośrodkach referencyjnych np. Bonn lub Heidelberg. Wiele naszych dzieci odbyło terapie zagraniczne np. protonoterapie, szczepionki przeciw wznowie neuroblastoma, DMFO, CAR-T i wiele, innych. Nie musisz znać języka obcego, cała korespondencja z kliniką jest po naszej stronie.

—> pomożemy Tobie i dziecku poprzez wsparcie psychologiczne poprzez doświadczonych onkopsychologów

—> doradzimy Ci i pomożemy w kwestii świadczeń jakie przysługują Tobie i dziecku oraz jak je załatwić  – np. orzeczenie o niepełnosprawności, zasiłek pielęgnacyjny, zasiłek rodzinny itd.

—> Jeśli będziesz chciał/a otrzymasz subkonto dla dziecka do wpłat i 1,5% podatkuFUNDACJA OD NIKOGO NIE POBIERA OPŁAT ANI PROWIZJI.

—> jeśli będziesz chciał/a założymy Ci zbiórkę na portalu Siepomaga.pl z którym współpracujemy od bardzo wielu lat

 

OPINIE O FUNDACJI  KAWAŁEK NIEBA –> CZYTAJ

 

Drogi rodzicu wiemy, że diagnoza nowotworowa jest wielkim szokiem i wzbudza wiele obaw. Gdy choroba jest bardzo rzadka i nikt w Twojej okolicy nie miał z nią styczności musisz wyjść poza swoje środowisko i szukać pomocy tam gdzie potrafią ją leczyć. W Fundacji działamy, aby pomóc zapewnić niezbędne rzeczy do najlepszego leczenia nawet jeśli najlepsza placówka będzie na drugim końcu Świata.

 

MOŻESZ ZAPISAĆ DZIECKO DO FUNDACJI – JAK TO ZROBIĆ:

—> wydrukuj i wypełnij wniosek o założenie subkonta dostępny TU —> POBIERZ  i wyślij na mail jego skan lub zdjęcie

—> dołącz dokument medyczny np. wypis szpitalny

—> opisz w mailu historię dziecka – co się stało, jaka potrzebna jest pomoc

—> załącz zdjęcie dziecka

W/w dokumenty prześlij do nas na mail info@kawalek-nieba.pl

Jakbyś miał/a pytania zadzwoń do nas pod nr 799036122.

 

 

 

 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...