Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

CUDOWNA CÓRECZKA

CUDOWNA CÓRECZKA


Julia1

 

 

Cudowny uśmiech, błyszczące oczka, ciemna czupryna. Tak, to nasza córcia. Wyczekana i bardzo chciana.

Niestety nie mogła się doczekać mamusi, tatusia i braciszka, więc nieco pośpieszyła się na ten świat. Od początku jednak Julcia miała problemy z napięciem mięśniowym, choć lekarze nas uspakajali, że wszystko jest w porządku. Jednak po odwiedzeniu kilku wspaniałych rehabilitantów zapadła decyzja o rehabilitacji Julii.

Okazało się, że Mała jest opóźniona ruchowo i ma poważne problemy z obniżonym napięciem mięśniowym i asymetrię. Rehabilitację zaczęła w 7 miesiącu, niestety zbyt późno by szybko nadgonić swych rówieśników.

Julka zaczęła chodzić mając ponad 2 lata, jej chód nadal wymaga korekty oraz udoskonalania poprzez rehabilitację ruchową. Rozwój ruchowy spowodował zahamowanie rozwoju intelektualnego i dziewczynka nadal nie mówi. Potrzebna jest częsta terapia logopedyczna co wiąże się również z dużymi nakładami finansowymi. Córka powinna także uczestniczyć w terapii pedagogicznej i psychologicznej, jednak te formy nie są na dzień dzisiejszy dla nas osiągalne. Refundacji nie otrzymujemy, a prywatna terapia jest bardzo droga.

Julka miała przeprowadzoną diagnozę Integracji Sensorycznej z której wynikło, że ta forma rehabilitacji także wspomogłaby jej rozwój. Rewelacyjne efekty przynoszą córce pobyty na turnusach rehabilitacyjnych, gdzie ma intensywną rehabilitację i terapię, taki koszt to ok. 5500zł, na co nas niestety nie stać.

Dziewczynka codziennie walczy o swe lepsze jutro. Wymaga to od niej sporo wysiłku, a od nas dużych nakładów pieniędznych. W związku z tym, prosimy Państwa o pomoc w walce o lepsze jutro Julci <3

Dziękujemy

Rodzice Julki

 

Pomóc Julii można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “444 pomoc w leczeniu Julii Fortuna”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments:

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Title: Help for Julia Fortuna

 

Aby przekazać 1% podatku dla Julii:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “444 pomoc dla Julii Fortuna”

 

Julii można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAY:


pat0 Informacje_dot._zbiórek: https://www.kawalek-nieba.pl/informacje_reg/
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Like Us On Facebook