Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

ANTOŚ I BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO ZABRANE PRZEZ OKRUTNĄ CHOROBĘ – NOWOTWÓR NEUROBLASTOMA

ANTOŚ I BEZTROSKIE DZIECIŃSTWO ZABRANE PRZEZ OKRUTNĄ CHOROBĘ – NOWOTWÓR NEUROBLASTOMA

 

Nie ma takich słów które mogłyby wyrazić ból po stracie ukochanego dziecka. Antoś odszedł… Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy tak bardzo go kochają i w chwilach spędzonych razem, które nigdy nie zostaną odebrane… Dziękujemy wszystkim za pomoc w jego leczeniu.

Historia Antosia:

Antoś – energiczny, gadatliwy trzylatek. Jest miłośnikiem samochodów, zwierząt, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu – biegać, skakać, zjeżdżać na zjeżdżalni i bujać się na swojej huśtawce. Kocha naturę, spacery po lesie, obserwacje zwierząt, roślin i grzybów.

Po trzecich urodzinach Antosia nasze życie przeszło rewolucję. Beztroskie chwile dzieciństwa zabrała nam okrutna choroba wieku dziecięcego – neuroblastoma- jeden z najgroźniejszych nowotworów dziecięcych. Tomografia wykazała, że w brzuszku Antosia znajduję się guz przy prawym nadnerczu w przestrzeni zaotrzewnowej z przerzutami do szpiku kostnego.

Naszym drugim domem jest oddział onkologii w Poznaniu. Antoś przeszedł cykl 8 chemioterapii, zabieg operacyjny guza we Wrocławiu, autoprzeszczepie komórek macierzystych. Aktualnie czekamy na termin radioterapia- 14 naświetlań, następnie immunoterapia w Krakowie.

Antoś dzielnie znosi wszystkie pobyty w szpitalu i zaraża wszystkich swoim uśmiechem, który mobilizuje nas do walki. Walczymy z groźnym przeciwnikiem i każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne.
Jeśli możecie i chcielibyście wesprzeć nas w tej walce oraz w powrocie do beztroskich chwil będziemy bardzo wdzięczni.

Rodzice

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...