Przekaż 1% podatku na pomoc dzieciom
KRS 0000382243

ABY GUZ MÓZGU NIE ZABRAŁ DZIECIOM MAMY…

ABY GUZ MÓZGU NIE ZABRAŁ DZIECIOM MAMY…

Anna00

 

 

Nazywam się Anna Kozłowska, mam 39 lat i jestem matką czworga dzieci w wieku 17, 5, 4, 3 lata. Troje z nich jest chorych. 17 letni Piotr choruje na epilepsje oraz niedowidzenie praktycznie jednooczny, pięcioletni Wiktor jest dzieckiem autystycznym z całkowitym zaburzeniem rozwoju, podobnie jak jego trzyletnia niedosłysząca siostrzyczka Lena. Wraz z mężem , do tej pory samodzielnie sprawowaliśmy opiekę nad dziećmi nie korzystając z żadnej z form wsparcia od osób trzecich, czy też instytucji pozarządowych. Stan ten trwałby dalej, jednak w sierpniu 2016 roku nasz świat diametralnie się zmienił. Kontrolny rezonans mózgu wykrył u mnie zmianę mogącą wskazywać, iż ma ona charakter nowotworowy.

Ponad 10 miesięcy oczekiwałam na specjalistyczne badanie w tym zakresie.  Nie stać mnie było na wsparcie kieszeni lekarzy na szybsze przyjęcie. Czas ten nie był dla mojej rodziny łatwy, ponieważ w grudniu 2016 roku przeszłam udar mózgu, a w marcu 2017 usunięcie narządów rodnych z przydatkami. W tym czasie poza pobytami w szpitalu sprawowałam opiekę na dziećmi nie korzystając z żadnych form pomocy.

W  maju 2017 tego roku wykonano specjalistyczne badanie guza mózgu wskazujące jego wyjątkowo niekorzystne położenie, rozrost od sierpnia 2016 roku, jak również charakter glejowy nowotworu.  Do września tego roku nie udało mi się znaleźć neurochirurga, który podjąłby się operacji. Dopiero po wnikliwych poszukiwaniach operacji podejmie się dr. Szarek.Anna11

Szybki rozrost guza nie pozostawia wątpliwości co do faktu, iż pozostawienie go jest równoznaczne z rokowaniem niekorzystnym i daje mi 2 do 3 lat życia. Operacja jest moją jedyną szansą na możliwość wychowania dzieci. Niestety, jest ona obciążona olbrzymim ryzykiem ze śmiercią włącznie. Wiem, że operacja jest bardzo ryzykowana, ale mam dla kogo żyć i z całego serca chciałabym, aby moje dzieci nie straciły mamy. Bardzo potrzebujemy w tym pomocy, bo leczenie pooperacyjne, rehabilitacja to ogromne koszty.

Mój apel o pomoc nie jest związany do końca z moją osobą. Środki na leczenie są mi niezbędne, abym we mogła być w takim stanie fizycznym, aby podołać wyzwaniu jakie postawił przede mną los – wychowaniu czworga dzieci w tym zapewnieniu trojgu chorym stałej, godnej opieki mamy. Jedynym żywicielem rodziny jest mój mąż i nie jesteśmy w stanie finansowo sprostać zarówno mojej operacji, rehabilitacji i farmakoterapii jak i utrzymaniu rodziny.

Mając na uwadze nie moje dobro, ale dobro moich dzieci zwróciłam się do Państwa z prośbą o pomoc, za którą w imieniu moim i mojej rodziny z góry dziękuję.

 

Anna44

Pomóc Annie i dzieciom można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1089 pomoc dla Anny Kozłowskiej”

 

wpłaty zagraniczne – foreign payments to help Anna:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

PL31109028350000000121731374

swift code: WBKPPLPP

Bank Zachodni WBK

Title: “1089 Help for Anna Kozlowska”


Aby przekazać 1% podatku dla Anny:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1089 pomoc dla Anny Kozłowskiej”

 

Annie można też pomóc poprzez wpłatę systemem DOTPAAnna22Y:Anna78

pat0
Podaruj Kawałek Nieba...
Share This

Zapisz się i pomagaj dzieciom razem z nami!

Like Us On Facebook