Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

ANNA I DIAGNOZA NOWOTWORU

ANNA I DIAGNOZA NOWOTWORU

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo walki Anna odeszła. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy ją tak bardzo kochają.

Historia Anny:

W dniu 22 sierpnia zgłosiłam się do Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim na zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego, lecz operacja została odwołana z powodu rozpoznania nowotworowego. W szpitalu pojawiła się u mnie żółtaczka mechaniczna i zostałam przetransportowana do Zespolonego Szpitala Wojewódzkiego w Toruniu na zabieg protezowania dróg żółciowych i zostały pobrane wycinki, w celu rozpoznania choroby. Wszystkie wycinki wykazały zapalenie, ale nie były wystarczające do rozpoznania nowotworu.

Następnie zgłosiłam się do Poradni Onkologicznej w Centrum Onkologicznym w Bydgoszczy z wynikami. Onkolog wystawił skierowanie na biopsje guza w EUS. W Szpitalu Uniwersyteckim w Bydgoszczy przeprowadzone badanie EUS, niestety nie udało się przeprowadzić biopsji, ponieważ aparat nie mógł się przedostać przez protezy w drogach żółciowych. W wyniku osłabienia mojego organizmu chorobą, postanowioną wstrzymać się z dalszą diagnostyką. Od tego czasu staram się przytyć, aby móc dalej walczyć z chorobą.

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...