Przekaż 1,5% podatku na pomoc dzieciom
Fundacja Kawałek Nieba Fundacja Kawałek Nieba
KRS 0000382243

NASZ KOCHANY TATO BARDZO POTRZEBUJE POMOCY…

NASZ KOCHANY TATO BARDZO POTRZEBUJE POMOCY…

 

 

Nie ma takich słów, które wyrażą ból tego co się stało: mimo długiej walki Andrzej odszedł. Pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy go tak bardzo kochają.

Historia Andrzeja:

Mój tata ma na imię Andrzej i ma 58lat oraz czworo kochających go dzieci, które szukają dla niego wsparcia i pomocy. Gdy mój tata zaczął się dziwnie zachowywać i tracić świadomość, przeczuwałam, że jest coś nie tak, przecież nigdy tak się nie zachowywał. Zawsze mądry i inteligentny człowiek stał się jak bezbronne dziecko. Zawiozłam go wraz z pozostałym rodzeństwem do szpitala, a tak jak grom z jasnego nieba spadła, na nas wiadomość, że jest on bardzo chory i żeby żył potrzebny jest dla niego przeszczep wątroby. MARSKOŚĆ WĄTROBY I ENCEFALOPATIA WĄTROBOWA 3 Stopnia jest jak wyrok.

Od tamtej pory każdy dzień jest dla nas cierpieniem, że nie możemy pomóc tacie tak szybko jakbyśmy tego chcieli. Aby nasz tata mógł funkcjonować normalnie potrzebne są częste wizyty w szpitalach , by wypłukiwać toksyny, które się gromadzą w zawrotnym tempie i sieją nieodwracalne spustoszenie w jego mózgu.

Wiemy już, że nawet przeszczep tego nie cofnie, co oznacza, że do końca życia będzie potrzebował naszej pomocy w codziennym życiu. Pomimo to, chcemy aby żył, bo ma dla kogo. Wnuki bardzo kochają swojego dziadka i chcą by towarzyszył im w zabawach i życiu. By mógł nadrobić czas, który tak szybko płynie.

Kolejnym krokiem są bardzo drogie leki które musi przyjmować , a na które nie jest nas stać, ponieważ tacie nie przysługuje emerytura ani renta, a zasiłki które ma przyznane jako osoba niepełnosprawna nie pokrywają miesięcznych kosztów leków. Pomagamy babci, która utrzymuje z własnej emerytury naszego tatę, a swojego syna. Niestety 2000zl jest kwotą która nie starczy na pokrycie wszystkiego, diety dla taty i opłacenia wszystkich rachunków.

Ja i moje rodzeństwo staramy się jak możemy by zapewnić tacie wszystko co jest dla niego najlepsze, ale niestety jest to bardzo trudne. Dlatego bardzo prosimy o pomoc i wsparcie by nasz tata mógł funkcjonować najlepiej jak będzie to możliwe. 

 

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.

Phil Bosmans

Podaruj Kawałek Nieba...